Orange rozdaje 5G za darmo do końca roku? Warunki są niezwykle klarowne.

Ttechnologię 5G za darmo w Orange można mieć włączoną w telefonie już od dziś i cieszyć się szybkim internetem. Operator komórkowy uruchomił interesującą promocję. Każdy użytkownik numeru na kartkę posiadający urządzenie obsługujące standard 5G, między 29 listopada a 31 grudnia 2022 roku będzie mógł korzystać z tej usługi za darmo. Natomiast nowi abonenci z marszu otrzymują 5G pass, który jest włączany automatycznie za darmo aż na 3 miesiące. Jak w takim razie włączyć szybszy internet w momencie, kiedy jesteśmy już starymi klientami operatora?

R E K L A M A

5G Orange

5G w Orange za darmo od 29 listopada do 31 grudnia 2022 roku

Otóż zasięg 5G jest przyznawany z automatu, więc już w tym momencie możecie go mieć. Oczywiście – trzeba posiadać telefon komórkowy z obsługą tej sieci i być w zasięgu tej technologii. Tak jak wspominałem, w okresie między 29 listopada, a 31 grudnia 2022 można przetestować możliwości  10-krotnie (teoretycznie) szybszego internet. Dnia 1 stycznia 2023 roku usługa zostanie zdezaktywowana, jednakże jest możliwość wykupienia pakietu podstawowego lub nowego – droższego i bardziej złożonego, aby czerpać nadal korzyści z sieci 5G.

Oprócz 5G za darmo do końca roku Orange wprowadził tę dodatkową taryfę. Oto w jaki sposób i w jakiej cenie włączyć usługi:

5G w Orange od 1 stycznia 2023 roku ceny pakietów

  • 5G pass za 5 zł na 31 dni – włączenie tej usługę w aplikacji Mój Orange lub wysłanie SMS o treści 5G pod numer 595 (SMS do Orange)
  • Bez limitu + 20 GB + Social Pass + 5G pass” za 39 zł na 31 dni – SMS o treści AKT5G pod numer 630, przy czym istnieje możliwość uzyskania dostępu za darmo na 3 miesiące po wyrażeniu zgody na komunikację drogą elektroniczną (SMS o treści TAK pod 80290)

Będzie totalny odlot? 5G na pokładach samolotów ? Jest komunikat komisji Europejskiej