Jeżeli szukasz dobrego i niedrogiego smartfona, to jest promocja dla Ciebie. Motorola G10 teraz za 599 zł!

Zaczął się czas promocji z okazji Dnia Singla i Black Friday. Choć do obu tych wydarzeń pozostało jeszcze trochę czasu, niektóre firmy wyskoczyły przed szereg, proponując niezłe promo na swoje produkty jeszcze przed 11.11 – wśród nich znalazła się Motorola z budżetowym modelem G10.

„Tyci, a taki dzielny”

Tak mówiła reklama pewnych słodkości, ale pięknie wpisuje się w to, co oferuje Motorola G10. Jest to bezsprzecznie najniżej uplasowany model w hierarchii urządzeń amerykańskiego producenta, ale przecież nikt nie powiedział, że najtańszy nie może być atrakcyjny. Jest to bowiem smartfon, który może pochwalić się zestawem z aż 4 oczkami tylnego aparatu, ładną stylistyką i wielką, jak na te podzespoły, baterią.

Motorola G10 2

Motorola G10 napędzana jest przez procesor Snapdragon 460 przy wsparciu 4GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Takie podzespoły przy baterii 5000 mAh (z ładowaniem 10 W) pozwolą zapomnieć o ładowarce na przynajmniej 2 dni.

Z frontu znajduje się dość przeciętny ekran HD+ w rozmiarze 6,5″, co jest zdecydowanie najsłabszym parametrem urządzenia. Można to jednak wytłumaczyć bardzo niskim progiem cenowym G10. Aparaty z kolei to porządny zestaw 48 Mpx dla matrycy głównej, 8 Mpx dla zdjęć szerokokątnych, 2 Mpx dla zdjęć makro i 2 Mpx do pomiaru głębi. W tym przedziale cenowym oferowanie dwóch pełnoprawnych aparatów to dobra opcja. Selfie oferuje rozdzielczość 8 Mpx.

Motorola G10 1

W Motoroli G10 nie zapomniano o NFC, czy czytniku linii papilarnych na pleckach.

Promocja na Motorola G10

Jak już wspomniałem, te parametry nie powodują szybszego bicia serca, ale w cenie 699 zł jest to słuszna konfiguracja. Teraz, gdy do 11.11, możecie zakupić ten smartfon za 100 zł mniej, oferta staje się bezsprzecznie lepsza i godna rozważenia.

G10 promo

W cenie 599 zł możecie zakupić Motorolę G10 u jednego z partnerów handlowych marki: Media Expert, X-kom, Media Markt, RTV Euro AGD, Avans czy Electro. Powtarzam jednak, że czas jest ograniczony i trzeba się śpieszyć, bo oferta jest ważna do 11.11.