Wyciekły zdjęcia kolejnej odsłony składanego smartfona Razr od Motoroli. Wydaje się, że przynajmniej w kontekście designu niewiele się zmieni.

Motorola Razr+ została wprowadzona na rynek w zeszłym roku z diametralnie innym designem w porównaniu do pierwszych kilku generacji składanego Razra. Razr 40 Ultra, bo tak smartfon nazywał się na rynkach międzynarodowych, został wprowadzony na rynek w czerwcu 2023 roku.

//dzisiaj na dailyweb

Poprzedniego składaka od Motoroli mieliśmy okazję testować. Daniel, podsumowując recenzję smartfona, napisał: Czy kupiłbym ten telefon? Obawiam się, że gdyby został ze mną na dłużej, to nie oparłbym się tej pokusie. To chyba najlepsza rekomendacja tego telefonu. Od premiery minął rok, więc nic dziwnego, że Motorola szykuje następcę.

Motorola Razr 50 Ultra nadchodzi

Motorola Razr 50 Ultra

Serwis 91mobile dotarł do rzekomych zdjęć nadchodzącego smartfona Motorola Razr 50 Ultra. Z zewnątrz nie różni się on znacznie od poprzednika. Wciąż mamy tutaj dwa aparaty, na dużym ekranie. Jest też kolorowa dolna pokrywa, w tym przypadku w kolorze granatowym. Z przodu Motorola Razr 50 Ultra będzie miała centralnie umieszczone wycięcie na aparat do selfie i wąskie ramki wokół ekranu.

Przecieki mówią także, że urządzenie będzie dostępne w niebieskiej, pomarańczowej i zielonej wersji kolorystycznej, a także może być dostępne w wariancie z 12 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci masowej. Obecny Razr+ ma maksymalnie 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej.

Apple pracuje nad urządzeniami ze składanymi ekranami. iPhone ma być jednym z nich.

Razr 40 Ultra był całkiem udanym smartfonem, więc nic dziwnego, że Motorola nie chce w nim wiele zmieniać. Jeżeli plotki się potwierdzą, Motorola Razr 50 Ultra nie zmieni się wiele na zewnątrz, za to w środku czeka nas więcej RAM i pamięci masowej. Czekacie na nową odsłonę smartfonu?