Słuchawki TWS to chyba najlepsze co mogło przytrafić się rynkowi urządzeń mobilnych przez ostatnie kilka lat. Teraz HUAWEI FreeBuds Pro 3 podnosi poprzeczkę dla swojej androidowej konkurencji, prezentując następcę udanego poprzednika.

HUAWEI FreeBuds Pro to seria, którą uwielbiają użytkownicy HUAWEI. Teraz model staje się jeszcze lepszy. Zmiany nie są kosmetyczne, te słuchawki mają podobną do poprzednika formę, ale całkowicie je odmieniono, polepszając niemal każdy parametr i każdą funkcję.

//dzisiaj na dailyweb

Bez wątpienia Chiński producent bierze na cel słuchawki stworzone przez swoją androidową konkurencję. Dzięki zaprezentowanym słuchawkom oferta producenta stała się nie tylko bardziej kompletna, ale również znacznie ciekawsza. Co oferuje sprzęt? Już wyjaśniam!

HUAWEI FreeBuds Pro 3 lepsze w każdym calu!

Producent pozwolił sobie tutaj na sporo zmian. Słuchawki mają teraz znacznie szersze pasmo przenoszenia, co ma ogromny wpływ na walory odsłuchowe. Wprowadzono tu potrójny korektor adaptacyjny, który zmienia to jak słyszymy dźwięki, aby lepiej dopasować je do naszych potrzeb. Sercem słuchawek jest system dwóch nowych przetworników Ultra-Hearing.

HUAWEI FreeBuds Pro 3

W porównaniu z poprzednią generacją wydajność ANC w HUAWEI FreeBuds Pro 3 została efektywnie poprawiona aż o 50%. Adaptacyjne ANC 3.0 łączy w sobie zaktualizowany algorytm z hybrydowym systemem redukcji szumów, złożonym z trzech mikrofonów i czujnika przewodnictwa kostnego (działającego podczas rozmów). Dzięki temu słuchawki na bieżąco dostosowują poziom redukcji szumów do tego, jak i gdzie się ich używa.

HUAWEI FreeBuds Pro 3 zastosowano 2,5-krotnie skuteczniejszy niż w poprzedniej wersji system przechwytywania głosu. Diametralną różnicę robi też nowy model redukcji zakłóceń spowodowanych wiatrem, udoskonalony aż o 80% w porównaniu do poprzedniej generacji. Nawet silne podmuchy o prędkości do 9 m/s podczas aktywności takich jak bieganie lub jazda na rowerze nie zakłócą rozmowy z pomocą słuchawek. Uzupełnieniem redukcji szumów jest tryb „świadomość” pozwalający na usłyszenie otoczenia i wzmocnienie głosu mówiącej osoby.

HUAWEI WATCH GT 4 zadebiutował — jest piękny i dobrze wyceniony! Chodziłem w damskiej wersji i nikt nie zauważył

Słuchawki można podłączyć do dwóch urządzeń w tym samym czasie i swobodnie przełączać się między nimi podczas pracy, nauki czy też ćwiczeń. Słuchawki połączą się z każdym telefonem (zarówno z systemem Android, jak i iOS). Przełączanie się między nimi odbywa się za jednym dotknięciem w wygodnej aplikacji AI Life. Użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei z EMUI 13 skorzystają też z funkcji Audio Sharing, czyli możliwości podłączenia dwóch par słuchawek do jednego źródła dźwięku, co pozwala na dzielenie się muzyczną lub filmową chwilą z drugą osobą.

Przy wyłączonym ANC słuchawki działają nawet przez 6,5 godziny. Etui ładujące, o pojemności baterii 510 mAh, wydłuży korzystanie z HUAWEI FreeBuds Pro 3 do 31 godzin. Natomiast przy włączonej redukcji szumów czas pracy wynosi odpowiednio 4,5 godziny bez etui oraz 22 godziny z nim. Słuchawkom wystarczy 40 minut w etui, żeby naładować się do pełna. Energię w samym etui można uzupełnić przewodowo w zaledwie godzinę. Etui obsługuje też ładowanie bezprzewodowe.

HUAWEI FreeBuds Pro 3 zamknięte zostały w eleganckim etui o zaokrąglonym kształcie, które waży 46 gramów. Udoskonalony i zgrabnie ukryty zawias jest bardzo trwały i pozwoli na ponad 100 000 cykli otwierania i zamykania. Słuchawki są nadzwyczaj wygodne – każda z nich waży jedynie 5,8 g, a do wyboru są teraz cztery pary silikonowych nakładek z nowym rozmiarem XS. Dzięki temu można nosić je długo bez uczucia dyskomfortu. Na łatwość obsługi składają się także wyjątkowo użyteczne i intuicyjne gesty, które można spersonalizować w aplikacji.

Huawei P60 Pro: nadal bez Google ale z najlepszą kamerą na rynku

Dodatkowo Huawei FreeBuds Pro 3 cechują się klasą odporności IP54, dzięki czemu mogą bez szwanku stawić czoła deszczowi i treningom w trudnych warunkach.

Dostępność i cena

Słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro 3 dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: do wyboru jest klasyczna biel, mroźny srebrny oraz zupełnie nowy, zielony odcień. W porównaniu do poprzedniej wersji sugerowana cena detaliczna nie uległa zmianie i wynosi 899 zł. Słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro 3 będzie można nabyć w oficjalnym sklepie marki huawei.pl, a także u partnerów biznesowych Huawei: w sklepach sieci Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, xkom i Komputronik, a także w oficjalnej Strefie Marki na Allegro oraz na platformie Amazon.
Szczegóły dostępne są u Sprzedawców.