Apple TV+ za darmo na 3 miesiące? Znowu? Tak, tak, ale tym razem to promocja skierowana na konkretną platformę.

Apple TV+ za darmo to hasło, które po wpisaniu w Google poda nam całkiem sporo wyników. Jedna ze stosunkowo młodych platform streamingowych dosyć często oferuje bezpłatny dostęp do swojej biblioteki. I bardzo mnie to cieszy, gdyż poziom ich produkcji – szczególnie z kategorii serial – jest coraz lepszy, więc warto promować. Jednak w dalszym ciągu – w Polsce nie może przebić się na tle konkurencji. Według raportu Justwatch za I kwartał 2023 roku zajmuje – razem z Viaplay –  najniższą pozycję w rankingu, uzyskując jedynie 7 procent na diagramie subskrybentów.

//dzisiaj na dailyweb
  • CMF Nothing uruchomiło nową markę
  • x x twitter rozmowy audio i wideo
  • OLX podsumowuje rynek elektroniki używanej
  • iPhone 15 Pro gry AAA będą nas dużo kosztować
  • Xiaomi Watch 2 Pro piękny, funkcjonalny i tani

Apple TV+ za darmo dla użytkowników konsol PlayStation 4 i PlayStation 5

Apple TV+ za darmo na określony czas to świetna akcja promocyjna, aby publiczność przekonała się do produkcji tej platformy. Wcześniej były organizowane podobne działania, ale tym razem to oferta skierowana do użytkowników konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Czy obecni lub powracający subskrybenci mogą liczyć na bezpłatny dostęp do biblioteki i na jak długi czas?

Otóż – i tak, i nie. Obecni lub powracający klienci skorzystają z oferty jedynie, gdy są posiadaczami PlayStation 5, natomiast Apple TV+ za darmo na PlayStation 4 dotyczy tylko nowych subskrybentów.  Oferty różnią się okresem bezpłatnego dostępu, ale same kryteria ich przyznania są takie same. Jedyne co jest potrzebne to konto w PlayStation Network (PS Plus nie jest wymagany) oraz Apple ID. Wystarczy ze sklepu pobrać aplikację Apple TV+, zalogować się i cieszyć się bogatą ofertą streamingową.

Apple TV+ za darmo
fot. Apple

Apple TV+ to nie tylko seriale. W 2023 roku pojawią się dwa wysokobudżetowe filmy w gwiazdorskiej obsadzie

W celu skorzystania z promocji trzeba powyższe kroki wykonać do 31 lipca 2023 roku. Posiadacze konsol PlayStation 4 uzyskają dostęp do trzech miesięcy za darmo, natomiast użytkownicy PlayStation 5 – aż pół roku! Zachęcam do skorzystania, bowiem Apple TV+ za darmo to bardzo dobra cena! Pod względem jakości i funkcjonalności platformy streamingowej jest to zdecydowany lider na rynku. Elegancki design i jakość obrazu jest piorunująco wyjątkowa. Ich treści prezentują coraz wyższy poziom i zaczynają się liczyć na galach rozdaniach nagród. Ted Lasso ma na koncie aż 77 nominacji i 28 zdobytych statuetek. Apple TV+ jest również jedynym serwisem, który może się pochwalić Oscarem za najlepszy film, choć CODA ze statuetką jest dosyć dyskusyjnym wyborem.

Jeszcze w tym roku na platformie zadebiutuje Napoleon oraz Killers of the Flower Moon, czyli nowy, arcydługi film Martina Scorsese z Leonardem Di Caprio i Robertem de Niro w rolach głównych. Ostatnio na platformie pojawiły się nowe, zbierające niezłe recenzje seriale, na czele z Silosem, Hijackiem i Shrinking. Warto spróbować – również dla świetnego Teda Lasso, For All Mankind, Rozdzielenia, czyKulawych koni. Już za parę dni, a dokładnie 14 lipca 2023 roku zadebiutuje 2. sezon Fundacji. Szczegóły nowej promocji znajdziecie pod tym adresem.