Polski oddział Xiaomi podał, że najnowszy Xiaomi Pad 5 wyprzedał krótko po premierze wszystkie egzemplarze ze stanów magazynowych przeznaczonych na nasz kraj.

– Jeden z najciekawszych tabletów na rynku plus atrakcyjna promocja – to dwa główne powody, dla których Xiaomi Pad 5 spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Dzień po premierze Xiaomi wyprzedało całą przeznaczoną na Polski rynek pulę urządzeń. Promocja początkowo miała trwać 48 godzin, wystarczyły mniej niż 24 – mówią przedstawiciele Xiaomi.

O tym, że nowy tablet Xiaomi może okazać się hitem, pisaliśmy w naszej zapowiedzi urządzenia. Jak stwierdziliśmy jeszcze we wrześniu – „Xiaomi Pad 5″ może nieźle namieszać na rynku tabletów” i… Najwyraźniej tak właśnie się stało!

Xiaomi Pad 5 – uniwersalny i atrakcyjny

Xiaomi Pad 5 to uniwersalne urządzenie przeznaczone do rozrywki i pracy. Tablet jest wyposażony w funkcje, które zwiększą produktywność, takie jak praca z dokumentami, skanowanie i łatwe telekonferencje. Pad 5 rozpoznaje pismo odręczne i może być wyposażony w pióro Xiaomi Smart Pen.

Nowy tablet Xiaomi ma 11-calowy wyświetlacz WQHD+ 120 Hz, który umożliwia oglądanie filmów w jakości HDR. Nawet jeśli oglądamy nasze ulubione programy przez dłuższy czas, ekran True Display i wbudowany tryb Low Blue Light (filtr światła niebieskiego) w Xiaomi Pad 5 zapewnia wyraźny i zdrowy dla oka obraz.

Xiaomi Mi Pad 5

Ceny Pad 5 od Xiaomi

Xiaomi Pad 5 dostępny jest w dwóch kolorach: Cosmic Grey i Pearl White. W promocji urządzenie kosztowało 1399 zł. Oferta miała być dostępna 48 godzin, ale, ze względu na ogromne zainteresowanie, wszystkie sztuki Pad 5 w Polsce wyprzedały się w niecałe 24 godziny od uruchomienia sprzedaży.

Tablet Xiaomi Pad 5 dostępny jest w cenie detalicznej 1699 zł.

Xiaomi Pad 5 może nieźle namieszać na rynku tabletów