Wakacyjnych promocji czas start. Envato, jedna z największych marek handlujących m.in. motywami do WordPress właśnie uruchomiła wyprzedaż z cenami do -50%.

Temat płatnych motywów to ten, który od zawsze budzi kontrowersje. Z jednej strony masa ficzerów, które co do zasady nie są niezbędne, a mają chwytać za oko potencjalnych klientów, z drugiej ciekawy design, którego sami sobie nie zrobimy. Oczywiście jeśli nasz dev nie osiwieje z odchudzania takich cudów, to właściwie czemu nie spróbować? My sami pierwsze 3 motywy WordPressowe do DailyWeb zwyczajnie kupiliśmy na ThemeForest, a następnie je odchudziliśmy. Oczywiście do któregoś momentu, bo później zwyczajnie nie było warto.

R E K L A M A

[PODCAST] Mercedes to zrobił! Kwadratowy Apple Watch 8, WordPress 6.0, Logitech i nowy MX Mechanical i MX Master 3S

Tani motyw WordPress

Jeśli jednak Wy chcecie spróbować swoich sił z komercyjnym motywem do WordPress, to mam dla Was doskonałą wiadomość, gdyż marka ThemeForest (od marki Envato) ogłosiła promocje w której możecie kupić motywy z rabatem do -50%. Jest w czym wybierać, bo motywów do samego WordPress jest ponad 600! To jednak nie wszystko, bo prócz skórek do WP, znajdziecie także szablony stron internetowych (statycznych), są m.in. szablony sklepów internetowych czy UI KITy.

Już jest. WordPress 6.0 ma ponad 1000 zmian. Co nowego?

Patrząc na ilość wszystkich tych dóbr, to na ich przejrzenie nie macie zbyt wiele czasu, bo promocja trwa tylko 10 dni, tj. od 20.06.2022 do 30.06.2022. Wszystkie je znajdziecie na dedykowanej stronie ThemeForest.

A jeśli szukacie bezpłatnej alternatywy, to odsyłamy Was do naszych starszych wpisów z zestawieniami zupełnie darmowych motywów do Waszego WordPress.

Psst. Dorzuciliśmy naszego reflinka, Was to nic nie kosztuje, a nam może skapnąć coś z Waszej transakcji ;)