CD Projekt Red dorzuca swoją cegiełkę do corocznych aukcji internetowych, oferując udział w sesji motion capture do gry Wiedźmin 4. Jeśli planujecie wziąć udział w licytacji, lepiej przygotujcie ciężki mieszek orenów!

Kolejny finał WOŚP zagra pod hasłem: „Tu wszystko gra! OK!”. Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych. Z okazji tego wydarzenia, jak co roku, przygotowano szereg różnego rodzaju aukcji internetowych. Ogromną popularnością cieszy się akcja z Ojcem Jakubem z serialu 1670. Chętnych jest sporo, bo to w końcu spacer i kremówka z wyjątkowym człowiekiem.

//dzisiaj na dailyweb

Oczywiście w tym tekście skupię się na zupełnie innej atrakcji, która również powinna przyciągnąć niemałą uwagę. Tytułowe wydarzenie kierowane jest głównie do graczy, ponieważ zwycięzca licytacji dostąpi wiedźmińskiego zaszczytu. Gdyby tylko Henry Cavil wiedział o tej akcji, prawdopodobnie bardzo szybko mielibyśmy rekord nie do pobicia!

Wiedźmin 4 – weź udział w sesji motion capture. Świetna akcja polskiego studia!

Jak już wspomniałem, akcja powstała tak naprawdę na potrzeby 32. Finału WOŚP. Każdy chętny może wziąć w niej udział, jeśli tylko ma odpowiednie fundusze. W chwili pisania tej wiadomości cena zatrzymała się na 6100 zł. Do jej zakończenia jest trochę czasu, bo szansa na zostanie wiedźminem potrwa do 9.02.2024 roku.

wiedźmin 4 allegro wośp
Zwycięzca będzie zmuszony założyć podobnego wdzianko!

Jeśli mowa o samym wydarzeniu, akcja pozwoli zwycięzcy licytacji wziąć udział w sesji motion capture do nowego projektu studia o nazwie Polaris. Mój redakcyjny kolega wyjaśniał już enigmatyczną nazwę w swojej wiadomości, dlatego też pozwoliłem sobie nazywać rzeczy po imieniu. Wspominanym projektem jest oczywiście Wiedźmin 4 (chociaż numeracja nie jest potwierdzona).

Oczywiście na planie zwycięzca nie będzie pozostawiony sam sobie. Podczas nagrań towarzyszyć mu będą aktorzy, którzy razem z ekipą CD Projekt RED opowiedzą o tym, jak wyglądają nagrania mocapowe. Dodatkowo przeprowadzą szczęściarza przez tajniki procesu tworzenia animacji. A to wciąż nie wszystko.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Zwycięzca może liczyć także na odwiedzenie studia, prezent z gadżetami. No i chyba nie muszę mówić, że wyjątkowe ruchy z nagrań naprawdę trafią do gry Wiedźmin 4. W akcji niestety może wziąć udział tylko jedna osoba, więc nie ma zmiłuj. Termin realizacji już uwzględniono i potrwa on do 31.05.2024 roku. Warto tutaj zaznaczyć, że dodatkowe koszty związane z realizacją akcji (np. dojazd) pokrywa zwycięzca.

Jeśli jesteś zainteresowani rolą wiedźmina i chcielibyście wesprzeć charytatywną akcję, zostawiam link do strony z akcją. Warto na nią zerknąć ze względu na dodatkowe informacje i regulamin promocji.