Smartfony serii Apple iPhone 14 zostaną pokazane już dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo. Podpowiadamy, gdzie obejrzeć stream.

Dziś wielkie święto wszystkich fanów ekosystemu Apple. Firma zaprezentuje swoje nowości produktowe. Najważniejszymi będą oczywiście najnowsze smartfony Apple iPhone 14, które pojawią się łącznie w kilku wersjach. Konkretnie czterech – iPhone 14, 14 Max, 14 Pro oraz 14 Pro Max. Z racji tego, że iPhone 13 Mini nie spotkał się z odpowiednim zainteresowaniem, firma porzuciła linię i najpewniej nie zobaczymy w tym roku jego następcy. Jeśli podobnie, jak my, jesteście entuzjastami „sadu”, zachęcamy do oglądania wydarzenia, które będzie transmitowane na żywo. Jak to zrobić?

iPhone 14

Apple iPhone 14, Apple Watch Pro i AirPods Pro gen 2 na żywo

Choć nie jest to w stu procentach pewne, możemy liczyć na to, że Apple pokaże dziś coś więcej niż tylko iPhone’y. Poza smartfonami typuje się, że podczas konferencji zostanie poruszony temat nowego Apple Watch Pro, a także długo wyczekiwane słuchawki Apple AirPods Pro drugiej generacji. Brzmi świetnie, ale jak sądzę – gigant z Cupertino ma w zanadrzu coś jeszcze. Mowa o sławetnym „one more thing”.

R E K L A M A

Najłatwiejszą metodą oglądania dzisiejszego eventu Apple będzie wybranie serwisu YouTube. Nie musicie udawać się na osobną stronę. Wideo osadziliśmy w publikacji, którą właśnie czytacie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać do tego celu główną witrynę Apple. Tam również pojawi się transmisja. Warto także śledzić naszego Twittera, na którym zagoszczą aktualizacje dotyczące premiery. Tuż po wydarzeniu podzielimy się z Wami wrażeniami i szczegółami dotyczącymi nowości.

Dziś, możliwość oglądania streamu konferencji Apple jest nieskomplikowana, ale nie zawsze tak było. Swojego czasu, chcąc zapoznać się z transmisją, musieliśmy korzystać ze sprzętu z logo nadgryzionego jabłka na obudowie. Następnie, nieco później – dołączyła opcja wybrania przeglądarki Microsoft Edge. Dziś stream jest dostępny w pełnym spektrum kanałów. Dodatkowo pamiętam czasy, w których jakość transmisji wołała o pomstę do nieba, co w moim przypadku znacząco utrudniało pracę zarobkową.

Xblitz Smart, Smart 2 i G Pro: recenzja uchwytów samochodowych z ładowaniem indukcyjnym i MagSafe