Nowy rok, nowa, nowy Ty? Jeśli tak jest i posiadasz doświadczenie w sprzedaży, to może być początek naszej wspólnej przygody. To ostatni dzwonek, byś mogła/mógł do nas dołączyć.

Nasza rekrutacja na stanowisko New Business Managera trwa w najlepsze. Jesteśmy po kilkunastu rozmowach z bardzo interesującymi ludźmi, dostaliśmy kilkadziesiąt zgłoszeń. Doskonałe doświadczenie, tym bardziej że większość z osób, które się zgłosiła, zna nas doskonale, a to ogromne dla nas wyróżnienie. Wprawdzie chcieliśmy zamknąć rekrutacje już przed świętami, ale daliśmy sobie jeszcze jeden tydzień i chcemy rekrutacje zamknąć w przyszłym tygodniu.

Szukamy Handlowca

Kogo szukamy? Szukamy osoby, która wie, z czym wiąże się sprzedaż, czyli posiada minimalne doświadczenie. Idealny kandydat to taki, który ma doświadczenie w sprzedaży w internecie dla segmentu B2B, bez użerania się z klientami detalicznymi. Co istotne na tym stanowisku, zależy nam na osobie, która będzie w sposób bardzo wyważony prowadzić działania sprzedażowe, bez szaleńczego obdzwaniania kilkuset kontrahentów dziennie. Przydadzą się kompetencje miękkie, a i naprawdę sporo można zarobić. Jest tutaj ogromny potencjał.

Co istotne, baza naszych klientów jest całkiem pokaźna, a budowaliśmy ją przez ostatnie 8 lat, tak więc nie będzie to start od zera, a bardziej znalezienie nowych perspektyw i wykorzystanie aktualnego potencjału.

Szukamy osoby, który wesprze naszą sprzedaż. Potrzebujemy osoby w wymiarze etat/pół na B2B, która w całości przejęłaby obsługę aktualnych partnerów, a przede wszystkim skupiłaby się na pozyskiwaniu nowych, sprzedając powierzchnie reklamową naszych serwisów: DailyWeb.pl i Rozładowani.pl. Co ważne nie wymagamy wielkiego doświadczenia, bardziej zależy nam na sumienności, determinacji, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, podstawowa znajomości branży technologicznej i internetowej będzie dużym ułatwieniem. Całej reszty Cię nauczymy :)

Nasze ogłoszenie możecie znaleźć na Rocket Jobs i do aplikowania właśnie tam bardzo serdecznie Was zachęcam.