Dość duży transfer w świecie komiksowo-filmowym stał się faktem. Opublikowany dzisiaj trailer nowego filmu Marvela, Thor: Miłość i grom ujawnia nową postać. W roli Gorra (Gorr Bogobójca) pojawi się Christian Bale, czyli aktor wcielający się wcześniej w postać Batmana w uniwersum DC.

Sam Bale to nie wszystko. Zwiastun prezentuje nam również Russella Crowe, oczywiście w roli Zeusa. Najnowszy zwiastun to kolejny już trailer zapowiadający premierę nowego Thora, która odbędzie się 8 lipca 2022.

R E K L A M A

Thor: Miłość i grom – trailer

Film ten będzie już 29. z kolei filmem w MCU (Marvel Cinematic Universe). W tym roku zapowiadany jest także jubileuszowa, trzydziesta produkcja, którą będzie Czarna Pandera: Wakanda w moim sercu. Premiera sequela Czarnej Pantery odbędzie się w listopadzie 2022, oczywiście już z nowym aktorem, który zastąpił zmarłego dwa lata temu Chadwicka Bosemana.

W zwiastunie widzimy oczywiście „kobietę Thor”, czyli Natalie Portman, a także wiele humoru, co jest wizytówką produkcji o Thorze. Może będzie to lekkie oderwanie od mrocznego Doktora Strange 2, który pojawił się niedawno w kinach.

Miesiąc temu Marvel opublikował pierwszy zwiastun najnowszej produkcji:

Na razie niewiele wiemy o samej fabule, ale za to jest sporo humoru, jak to w przypadku Thora bywa. Możemy natomiast wywnioskować, że koniec Thora, jakiego znamy jest już bliski, bo nawet bogowie muszą wybrać się na zasłużoną emeryturę. Fanów serii jednak najbardziej zaciekawiła ostatnia scena, która została pokazana w zwiastunie. Chodzi oczywiście o kobietę, z którą spotykał się Thor, czyli Jane Foster. W tej roli niezawodna Natalie Portman, którą ciężko rozpoznać z powodu jej muskularności. Aktorka znakomicie przygotowała się do roli, a we wspomnianej scenie dzierży Mjolnir, co wcześniej było ciężkie do wyobrażenia.

Oprócz niespełna trzydziestu filmów w uniwersum Marvela powstało także sporo seriali, które można oglądać m.in. na platformie Disney+. Przykładowo premiera pierwszych odcinków serialu She-Hulk: Attorney at Law już 17 sierpnia 2022. Serwis Disney+ pojawi się w Polsce już 14 czerwca 2022, a tutaj możecie zobaczyć promocję, w której dostaniecie 4 miesiące usługi za darmo.

Premiera produkcji odbędzie się 7 lipca w polskich kinach