Ant-Man i Osa: Kwantomania zmierza na Disney+. Platforma streamingowa poinformowała, kiedy film zadebiutuje w serwisie.

Ant-Man i Osa: Kwantomania jest pierwszym filmem Marvela w 2023 roku i również tytułem, otwierającym 5. fazę MCU. Fabuła zabrała nas do innego wymiaru, zwanego Quantum Realm. Przetransportowała się tam cała ekipa, czyli: Scott Lang (Paul Rudd), jego córka Cassie (Kathryn Newton), Janet (Michelle Pfeiffer), Hank (Michael Douglas) i Osa (Evangeline Lilly). Spotkają tam przede wszystkim – mającego złe intencję Kanga Zdobywcę (Jonathan Majors), czyli bardzo ważną postać w tym superbohaterskim uniwersum. Już w maju subskrybenci Disney+ będą mieli okazję  obejrzeć ten film w domowym zaciszu.

Grafiki w tekscie 2560x1680 13

Ant-Man i Osa: Kwantomania debiutuje na platformie Disney+ 17 maja 2023 roku

Ant-Man i Osa: Kwantomania zadebiutowała na ekranach kin 17 lutego 2023 roku. Równo trzy miesiące później, czyli 17 maja 2023 roku film będzie dostępny w ramach abonamentu Disney+. Przyznaje szczerze – bardzo czekałem na tę produkcję. Dwie pierwsze części Ant-mana traktuje jako filmy, które były takim chill przerywnikiem między kolejnymi produkcjami MCU, mającymi ogromny wpływ na dalszy przebieg superbohaterskiego uniwersum. I ja je nawet lubię, bo to tytuły kreatywne oraz wielce humorystyczne. Nie jestem fanem tej fazy MCU i coś czuje, że dopiero Strażnicy Galaktyki vol. 3 mogą zmienić moje zdanie na ten temat, bowiem Ant-Man i Osa: Kwantomania zebrał bardzo mizerne opinie.

Przyznam jeszcze jedną szczerą rzecz – tak bardzo czekałem, ale tyle się nasłuchałem, że zrezygnowałem z seansu w kinie. Szkoda mi było tracić czasu na tytuł, który tylko by mnie znudził i zirytował. Natomiast opcja w obejrzenia w domu… jestem jak najbardziej za! Kto wie – może będę w mniejszości i jednak docenię tę produkcję? Sama postać Kanga Zdobywcy oraz wymiaru, do którego trafią bohaterowie to interesujące elementy. Na ekranie zobaczymy również Billa Murraya, który wcieli się w kolejnego, takiego drugoplanowego antagonistę. Strasznie cenię sobie tego aktora i chętnie zobaczę go w tak złowrogiej kreacji. Przypomnijmy sobie zwiastun superprodukcji.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Ant-Man i Osa: Kwantomania może być ostatnią okazją, aby zobaczyć Jonathana Majorsa w roli Kanga Zdobywcy

Może to być też ostatni raz, kiedy zobaczymy Jonathana Majorsa w roli Kanga Zdobywcy. Aktor ma całkiem spore problemy prawne – został oskarżony o napaść. Stracił już swojego agenta oraz agencją PR-ową. Robi się nieciekawie i jeśli faktycznie mężczyzna zostanie ogłoszony winnym, to Marvel ma spory problem. Kang Zdobywca to drugi – po Thanosie – tak potężny i istotny dla dalszego rozwoju uniwersum antagonista. Tracenie takiego bohatera to duży problem, choć jak wiadomo multiwersum to siła, w której na wszystko twórcy mogą sobie pozwolić.

Black Mirror z zwiastunem 6 sezonu. Co tym razem przygotuję Charlie Brooker?