Takie rozwiązanie ma wielką zaletę, gdyż nie wymaga od osoby kupującej noszenia przy sobie gotówki. Płatności zbliżeniowe dają także o wiele więcej możliwości zarówno dużym biznesom, jak i osobom które prowadzą niewielkie firmy. Dzięki nim można obsłużyć o wiele więcej osób, a co za tym idzie – zwiększyć swoje potencjalne zyski. Mobilne terminale płatnicze mogą być używane wszędzie tam, gdzie niemożliwe jest podłączenie się do prądu. Wystarczy tylko dostęp do sieci internetowej, by w pełni móc korzystać z możliwości, jakie ze sobą niosą terminale płatnicze. Używanie terminala płatniczego to ułatwienie, z którego z pewnością warto skorzystać. Umożliwia ono przejrzyste ewidencjonowanie sprzedaży wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. Płatności kartą to proces, którego częścią warto się stać jak najszybciej.

Terminal płatniczy na wyciągnięcie ręki – warto skorzystać z tej opcji

Zakup lub wynajęcie terminala płatniczego może być dość kosztowną sprawą, zwłaszcza dla niewielkich firm które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. Warto jednak sięgnąć po możliwości, jakie daje obsługa płatności bezgotówkowych, bo to z pewnością zwiększy nasze potencjalne przychody w niedalekiej przyszłości. Polski rynek płatności bezgotówkowych jest jednym z najbardziej prężnych w Europie. Umożliwienie klientkom oraz klientom płatności bezgotówkowych z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Inwestycja w terminal stacjonarny albo terminal mobilny będzie inwestycją w naszą przyszłość. Wspaniałym rozwiązaniem dla niewielkich podmiotów gospodarczych może być darmowy terminal płatniczy PEP, który można używać bez ponoszenia kosztów przez dwanaście miesięcy. By tak się stało należy oczywiście spełnić określone warunki. Może to być dobra odpowiedź na pytanie jaki terminal płatniczy wybrać. Jeśli więc chcemy się dowiedzieć jak można dostać taki terminal kart płatniczych, to koniecznie powinniśmy się zapoznać z ofertą witryny internetowej: www.pep.pl.

Płatności kartą mają przed sobą świetlaną przyszłość

Przenośny terminal płatniczy, na preferencyjnych warunkach, może nam udostępnić podmiot znany jako Polskie ePłatności. Firma ta działa na polskim rynku obejmującym płatności mobilne od 2010 roku i ma w swoich zasobach ponad sto osiemdziesiąt tysięcy takich terminali. Umożliwiają one przyjmowanie płatności kartami płatniczymi, dla tych firm oraz podmiotów, które należą do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, określanego powszechnie skrótem MŚP. Co ciekawe propozycja ta dotyczy zarówno podmiotów publicznych jak i prywatnych. PeP jest obecnie trzecim pod względem wielkości operatorem na polskim rynku, który obsługuje poprzez terminale mobilne płatności bezgotówkowe. Współpraca z nimi to dobry pomysł na to, by uniknąć wygórowanych cen najmu terminala płatniczego, co może mieć znaczenie zwłaszcza, gdy biznes stawia swoje pierwsze kroki. Często zdarzają się bowiem sytuacje, że od każdej transakcji płatniczej są pobierane dość wysokie prowizje, co będzie miało wpływ na nasze zyski. W szeroko pojętych usługach płatniczych warto więc postawić na pracę z krajową instytucją płatniczą, bo to na pewno pomoże nam uzyskać obsługę płatności na najwyższym poziomie.

Mobilny terminal płatniczy – wygodne rozwiązanie rodem z XXI wieku

Nowoczesny terminal płatniczy, który pozyskamy bezkosztowo na podstawie przejrzystej umowy spełni oczekiwania klientów oraz klientek, np. w niewielkiej kwiaciarni czy też warsztacie samochodowym. Tym samym będzie nas stać na to by przez rok za darmo akceptować płatntermości kartami w naszym mikroprzedsiębiorstwie. To z pewnością zwiększy atrakcyjność naszej oferty oraz umożliwi dotarcie do osób korzystających z kart debetowych i kredytowych. Przystąpienie do programu Polska Bezgotówkowa jest niewątpliwie atrakcyjną ofertą, z której warto skorzystać. W tym celu wystarczy wypełnić krótki oraz nieskomplikowany formularz zgłoszeniowy, który jest udostępniony przez dostawcę usługi na jego stronie internetowej.

Współpraca z PeP nie wymaga długoterminowej umowy oraz uchroni nas od opłat pobieranych przez agentów rozliczeniowych. Program Polska Bezgotówkowa jest ręką wyciągniętą w stronę tych przedsiębiorców, którzy muszą liczyć każdą złotówkę. Jeśli więc nie jesteś franczyzobiorcą, nie posiadasz więcej niż pięciu placówek handlowych i w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nie przyjmowałeś płatności kartami płatniczymi, to możesz się ubiegać o przystąpienie do tego projektu. PeP jest projektem, który znajduje się pod kuratelą Związku Banków Polskich a także Ministerstwa Finansów, co daje nam pewność oraz oparcie w poważnych podmiotach gospodarczo-politycznych. Terminale mobilne pozyskane z tego źródła mogą operować w dowolnym miejscu. Mają one także możliwość wysyłania raportów online, co sprawi, że rozliczanie takich należności jak VAT stanie się o wiele łatwiejsze. Warto więc sięgać po nowoczesne rozwiązania płatnicze, bo to jest krok w przyszłość, który trzeba postawić jak najszybciej.


Artykuł sponsorowany dostarczony przez zewnętrznego partnera.