Sonos nie przestaje mnie zawodzić, zamiast słuchawek, pojawił się nowy Sub. W wersji Mini. Poznajcie Sonos Sub Mini!

Sonos poszerza swoje portfolio o kolejny produkt, który ma stanowić doskonałe uzupełnienie całego swojego lineupu. Sonos Sub Mini ma być uzupełnieniem i alternatywą dla doskonale znanego, starszego brata Sonos Sub. Osobiście jako użytkownik tego modelu, jestem bardzo ciekawy jak Mini sobie radzi, tym bardziej, że marka nie szczędzi komplementów na temat nowego produktu.

„Wkroczyliśmy w erę bardziej świadomego streamingu, w której na pierwszym miejscu stawiamy nie ilość, a jakość. Zarówno twórcy, jak i platformy, inwestują w technologie angażujące odbiorców i wypełniające przestrzeń muzyką oraz skupiają się na dźwięku premium. Sub Mini to wyczekiwane urządzenie, które uzupełnia naszą linię produktów kina domowego. Dzięki niemu użytkownicy będą mogli doświadczyć dźwięku w jakości kinowej i poczuć się niczym główny bohater filmu lub ulubionej gry” – komentuje Maxime Bouvat-Merlin, wiceprezes Sonos ds. hardware. 

Sonos Sub Mini

Sonos to jedna z tych marek, co do których mam zaufanie i jestem przekonany, że to nie są puste deklaracje. Sonos Sub mini ma być dedykowany nieco mniejszym pomieszczeniom, ale ma nie ustępować jakością. Trzeba przyznać, że oryginalny design również został zachowany, tym razem w cylindrycznym wydaniu, ale dalej z charakterystycznym wycięciem pośrodku. Muszę przyznać, że, pomimo że minęło już kilka lat, mój Sub dalej prezentuje się naprawdę pięknie i często budzi pytania moich gości: coż to za mebel? W przypadku Sub Mini jest analogicznie atrakcyjnie dla oka.

R E K L A M A

Sonos Sub Mini

Sonos Sub Mini dalej piękny i funkcjonalny

Oto najważniejsze cechy Sonos Sub Mini, przygotowane przez producenta:

  • Bas bez szumu: Podwójne, niestandardowe głośniki niskotonowe i zaawansowane przetworniki dźwięku generują głębokie, dynamiczne niskie tony, jednocześnie neutralizując szumy, buczenie i grzechotanie. W specjalnie wygłuszonej obudowie dwa głośniki niskotonowe zostały skierowane do wewnątrz, aby tłumić drgania i neutralizować zniekształcenia.    
  • Zbalansowany dźwięk:Zaawansowany cyfrowy przetwornik dźwięku maksymalnie wykorzystuje pasmo przenoszenia basów i wiernie odtwarza pełne brzmienie niskich częstotliwości, z jakością typową dla znacznie większych subwooferów. Dzięki temu sparowane głośniki Beam, Ray, One lub One SL mogą skupić się na średnich i wysokich częstotliwościach, zapewniając bogatsze wrażenia dźwiękowe w całym pomieszczeniu. 
  • Kompatybilność: Sub Mini można łatwo połączyć z soundbarami Beam lub Ray, aby stworzyć własne kino domowe. Z kolei po połączeniu z głośnikami One i One SL, subwoofer zadba o głęboki i czysty dźwięk ulubionych utworów muzycznych.   
  • Wyjątkowy design: Kompaktowy rozmiar i elegancka, cylindryczna konstrukcja Sub Mini sprawiają, że sprzęt pasuje do każdego wnętrza.  
  • Bezproblemowa konfiguracja: Dodanie Sub Mini do systemu Sonos to zaledwie kilka kliknięć w aplikacji Sonos. Łącząc urządzenie z różnymi głośnikami firmy, można stworzyć idealny system dźwiękowy, niezależnie od tego, czy organizujemy przyjęcie w domu, czy wieczór filmowy z przyjaciółmi. Sub Mini można też łatwo dostroić dzięki funkcji Trueplay, która dostosowuje dźwięk głośnika do fal dźwiękowych odbijanych od ścian i mebli, zapewniając najlepsze doznania słuchowe.   

Sonos Sub Mini – cena i dostępność

Sonos Sub Mini

Sub Mini będzie dostępny w globalnej sprzedaży od 6 października. Jego cena w Polsce to 2399 PLN. Urządzenie można kupić w sklepie internetowym Sonos oraz w autoryzowanych salonach partnerskich.   

IFA 2022 – ile kosztował nas wyjazd? Wielkie podsumowanie