IFA 2022 w pełni! A my jesteśmy na miejscu i staramy się pokazywać Wam na bieżąco najciekawsze i najmniej ciekawe sprzęty, praktycznie na żywo na naszym Instagramie.

IFA 2022 to prawdziwe święto fanów nowych technologii, na które czekało naprawdę sporo ludzi, w tym oczywiście i my. To nasz drugi dzień, a nasze karty pamięci spuchnięte są od zarejestrowanych materiałów. Póki co musimy priorytetyzować ich gromadzenie, by jak najwięcej uchwycić, a na końcu jak najwięcej pokazać Wam. W międzyczasie pojawiają się również artykuły, pokazujące najciekawsze produkty, a nawet mamy dedykowane odcinki The Grengolady, w których opowiadamy Wam o najciekawszych produktach, które przyszło nam zobaczyć, każdego dnia. Odcinek już z pierwszego dnia możecie posłuchać tutaj.

R E K L A M A

DailyWeb IFA 2022

Prócz tego, jeśli chcecie śledzić nieco bardziej na bieżąco, to mamy dla Was relacje wprost z naszego Instagrama. Gorąco Was zachęcamy do śledzenia jej, bo to właśnie tam trafia wszystko bez najmniejszej zwłoki. Znajdziecie nas pod nazwą DailyWebPL.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez dailyweb (@dailywebpl)

Ponadto wszystkie nasze artykuły dotyczące IFA znajdziecie pod dedykowanym tagiem: IFA 2022 na DailyWeb lub znajdziecie je w dedykowanych boxach na stronie głównej lub w analogicznym boksie na każdej podstronie.