Sennheiser Accentum Wireless zadebiutowały na rynku. Niemiecki producent sprzętu audio serwuje słuchawki o świetnej specyfikacji i w bardzo korzystnej cenie.

Nie jest to artykuł sponsorowany, ale jak widzę słowo Sennheiser, od razu mam pozytywne odczucia i chcę od razu chwalić sprzęt niemieckiego producenta. Ich słuchawki, czy mikrofony to sprzęt najwyższej klasy, który miałem okazję nie tylko używać prywatnie wiele lat temu, ale również wykorzystuję je w pracy przy nagraniach dużych gal czy koncertów. Słuchawki nauszne Sennheiser Accentum Wireless to nowy produkt na rynku, który jest nieco tańszą odpowiedzią na topowy model MOMENTUM 4.

//dzisiaj na dailyweb

Sennheiser Accentum Wireless zostały wczoraj oficjalnie zaprezentowane. Znamy już całą specyfikację, ceny, kolory i dostępność. Są to słuchawki bezprzewodowe, wykorzystujące Bluetooth 5.2 i łącznością wielopunktową. Obsługują kodeki: AAC i SBC, ale również aptX ™ HD, rywalizując z dźwiękiem przewodowych słuchawek z mocnym wyjściem i solidną stabilnością radiową. Poza tym urządzenie oferuje długi czas pracy na baterii i elegancki design.

Sennheiser Accentum Wireless to eleganckie słuchawki w atrakcyjnej cenie

Sennheiser Accentum Wireless
Sennheiser Accentum Wireless to elegancki design i długi czas pracy na baterii

Sennheiser Accentum Wireless korzystają z technologii Hybrid Active Noise Canceling. Ich dynamiczne przetworniki 37 mm są tak dostrojone, aby zapewnić ekscytujące wrażenia dźwiękowe z wyjątkową wydajnością basu i uderzającą wyrazistością. Co więcej – akustyka została zoptymalizowana pod kątem szerokiej wydajności ANC, radykalnie zmniejszając kakofonię ze świata zewnętrznego poprzez połączenie pasywnej izolacji i ukrytych mikrofonów, ukierunkowanych zarówno na niskie – jak i wyższe częstotliwości.

Akumulator zapewni działanie do 50 godzin, natomiast w momencie rozładowania – wystarczy zaledwie 10 minut ładowania, aby móc korzystać ze słuchawek przez 10 godzin, co jest doprawdy imponującym wynikiem. Dołączony kabel ładujący USB-C może również przekształcić słuchawki bezprzewodowe w zestaw przewodowy.

Sennheiser Accentum Wireless pozwolą nawet na 50 godzin pracy na baterii

Sennheiser Accentum Wireless

Sennheiser Accentum Wireless mają dwa wbudowane mikrofony i oferują dedykowany tryb redukcji szumu, który przyczyni się do tego, aby bez problemu odbyć połączenie telefoniczne. Regulowany ton boczny z zaawansowanym przetwarzaniem sygnału sprawi, że rozmowy wydają się naturalne i wolne od zmęczenia, jednocześnie minimalizując rozproszenie tła. Multipoint bezproblemowo przełącza aktywne połączenie bezprzewodowe z jednego urządzenia Bluetooth na drugie – bez konieczności ponownego parowania urządzeń. Urządzenie jest wyposażone na obudowie w 4 przyciski sterujące, a opcjonalna aplikacja Smart Control na smartfony pomoże w wielu ustawieniach. Od zarządzania połączeniami i funkcjami Bluetooth – po eksperymentowanie z 5-pasmowym EQ.

Sennheiser Profile Streaming Set – świetnie wyceniony zestaw dla streamera, gracza i podcastera

Słuchawki Sennheiser Accentum Wireless będą dostępne w kolorze czarnym i białym z akcentami piaskowca. Zamówienia w przedsprzedaży na czarną kolorystykę rozpoczęły się wczoraj – 26 września 2023 roku, a drugi kolor będzie dostępny od listopada. Pierwsze wysyłki są zaplanowane na 4 października 2023 roku. Oba modele będą dostępne u wybranych sprzedawców detalicznych i na sennheiser-hearing.com. Cena słuchawek to 839 złotych, co w kontrze do ceny (obecnie: 1699 złotych) poprzedniego modelu  – MOMENTUM 4 – jest atrakcyjną ofertą.