Rozbudowujemy nieco naszą rekrutację tym razem. Głowa pełna pomysłów, budżety niestety nie z gumy, ale powinno starczyć na to, co knujemy. Przede wszystkim kluczową rolą będzie rola redaktora prowadzącego, którego głównym zadaniem prócz pisania, będzie wydawanie serwisu, poszukiwanie możliwości i obieranie kierunków rozwoju, z moją pomocą i oczywiście reszty zespołu. Zależy nam, by ta osoba miała doświadczenie w branży, wiedziała z czym to się wszystko je i jak. To jednak nie wszystko, bo zależy nam także na redaktorach i niusmanach, głównie tych, chcących działać jak 80% redakcji: pół-hobbystycznie :)

Szukamy do DailyWeb sporo ludzi, powiedziałbym, że nawet koło 6-8 osób. Zależy nam na pasjonatach i fanach technologii, którzy śledzą to, co dzieje się w branży na bieżąco, nie dlatego, że muszą, tylko dlatego, że to lubią.

💥Redaktor Prowadzący aka Wydawca

Serwis: DailyWeb.pl
Szukamy przede wszystkim Redaktora Prowadzącego aka Wydawcę, który będzie szefował temu, co się na DailyWeb pojawia. Oczywiście patrząc na skalę, to bardziej redaktor z funkcją wydawcy niż na odwrót. Szukamy osoby z doświadczeniem, która zna branże i wie jak szukać ciekawych tematów, wie jak tworzyć artykuły i odpowiadać na aktualne trendy, a także poprowadzi działanie redakcji. Preferowany b2b, wielkość etatu: pół/pełny.

R E K L A M A

💥Redaktorów

Serwis: DailyWeb.pl / Rozładowani.pl
Szukamy także redaktorów do walki z publikacjami. Zależy nam głównie na freelancerach, którzy chcieliby działać z nami w ramach dodatkowych obowiązków. Preferowany b2b, wielkość etatu: pół/pełny.

💥Niusmanów i Redaktorów (hobbystów)

Serwis: DailyWeb.pl / Rozładowani.pl
Tych działających na pół-hobbystycznie, w trybie dostarczania tekstów per dzień/tydzień, krótszych lub dłuższych form. Całość organizacyjnie oczywiście ustalenia indywidualnie. Nie wymagamy dużego doświadczenia, bardziej pasji, zacięcia i skrupulatności, reszty nauczymy. Przy tych rolach  za teksty płacimy symboliczną stawkę. Ale! Jest też szansa na prawdziwe pieniądze, które pojawiają się za komercyjne współprace. Ponadto oczywiście oferujemy tony sprzętów do testów, czy chociażby udziały w targach (IFA Berlin, MWC Barcelona czy inne, chociażby krajowe), a przede wszystkim naprawdę przyjazną i nieformalną atmosferę.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie: dailyweb.pl/rekrutacja