Technologia haptyczna Razer Sensa HD Haptics znajdzie zastosowanie w zupełnie nowym segmencie. Otóż – mowa o produktach, dostępnych w m.in. sklepach Sephora i nie mam na myśli perfum.

Nie mogłem się powstrzymać przed tym nagłówkiem. No nie mogłem i może jest on napisany w nieco potocznej mowie, to opisuje sedno sprawy. Żadnych clickbaitów! Razer nawiązał współpracę z marką Womanizer.

//dzisiaj na dailyweb

Womanizer to jeden z największych na świecie producentów akcesoriów erotycznych dla kobiet. Immersja z gier komputerowych poprawi działanie technologii Pleasure Air Technology i Smart Silence, występujące w produktach intymnych producenta.  Z jednej strony – to segment, który kojarzy mi się głównie z akcesoriami, występującymi w urządzeniach, skierowanymi w stronę graczy, a z drugiej – ma to w zasadzie dużo wspólnego z grą, tylko że wstępną i dużo bardziej osobistą.

Razer zamienia wrażenia podczas gier wideo na… grę wstępną

Razer
Hptyka Razera będzie dostępna w produktach dla kobiet

Razer w oficjalnym komunikacie prasowym napisał parę słów na temat nowego segmentu, w którym będzie wykorzystywał swoją haptykę. Przede wszystkim to wsparcie wspominanej technologii technologii Pleasure Air Technology i Smart Silence. Pierwsza z nich zapewnia bezdotykową stymulację dzięki połączeniu pulsujących i masujących zmian ciśnienia powietrza, druga jest aktywowana tylko wtedy, gdy gadżet wchodzi w kontakt ze skórą użytkownika.

Eric Vezzoli, Associate Director Haptics w Razer powiedział parę słów na temat wykorzystania haptyki w produktach marki Womanizer

Technologia Razer Sensa HD Haptics pozwala na tworzenie zniuansowanych wrażeń, w których urządzenie znika, a doznania dotykowe mogą być dostarczane z jeszcze większą intensywnością. Cieszymy się, że nasze rozwiązania wzbogacą możliwości akcesoriów Womanizer.

Razer zawibruje mocniej dla kobiet, które cenią sobie produkty firmy Womanizer

Z kolei Tobias Zegenhagen, Chief Product Officer w Womanizer nie krył radości z tego, że technologia Razera pojawi się w intymnych produktach producenta.

Preferencje seksualne są kwestią bardzo indywidualną. Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, że użytkownicy akcesoriów erotycznych często nie są w stanie znaleźć odpowiednich słów, aby opisać to, co czują i czego szukają. Wprowadzając technologię Razer do naszych produktów, chcemy ustanowić nowe standardy intymnej przyjemności, oferując użytkownikom bezprecedensowy poziom personalizacji i doznań.

Natury nie oszukam i nie przetestuje haptyki Razera w zupełnie nowym segmencie, ale sam kierunek  jest dosyć interesujący. Najwidoczniej akcesoria erotyczne potrzebują wsparcia nowoczesnej technologii wielkich firm, aby sprostać wymaganiom swoich klientek.

Catlink smart opieka nad kociakami, na nowym poziomie

Pierwszy produkt Womanizer wykorzystujący technologię Razer ma zostać wprowadzony na rynek latem 2024 roku.