Rabbit Hole, czyli nowym serial z Kieferem Sutherlandem zmierza na SkyShowtime! Już niedługo premiera, na równi z debiutem w USA.

Rabbit Hole jest nowym serialem od stacji CBS, w którym w głównej roli zobaczymy, znanego z między innymi rewelacyjnego sensacyjnika 24 godziny, Kiefera Sutherlanda. I to jest właśnie ten moment, w którym można zacząć chwalić SkyShowtime. Tak jak czułem – startowa biblioteka była tylko na początku dosyć uboga, a teraz sukcesywnie będzie rozszerzana. Produkcja będzie dostępna na nowej platformie streamingowej na równi z premierą w USA.

Rabbit Hole
kadr z serialu Rabbit Hole/ fot. SkyShowtime

Rabbit Hole od 31 marca 2023 roku na SkyShowtime

Rabbit Hole zadebiutuje 31 marca 2023 roku. Widzowie otrzymają możliwość obejrzenia dwóch pierwszych odcinków. W roli głównej zobaczymy Kiefera Sutherlanda, który znowu wcieli się  w rolę agenta. Znany jako Jack Bauer z 24 godzin, tym razem wykreuje postać John Weira – szpiega, który zostanie oskarżony o popełnienie morderstwa. Teraz śledzony przez organy ścigania oraz mający za przeciwnika opinię publiczną musi dowieźć swojej niewinności.

W Rabbit Hole poza Kieferem Sutherlandem zobaczymy na ekranie Charlesa Dance’a  (Tywin z Gry o tron) jako Dr. Bena Wilsona, Metę Golding (Imperium) jako Hailey Winton, Enid Graham (Mare z Easttown) jako Josephine „Jo” Madi, Jasona Butlera Harner (Ozark) jako Valence’a, Walta Klinka (Zło jest zaraźliwe) jako stażystę oraz Roba Yanga (Sukcesja) jako Edwarda Homma.

Rabbit Hole
kadr z serialu Tabbit Hole/ fot. SkyShowtime

 

Rabbit Hole będzie odpowiedzią po latach na 24 godziny?

Sam nie mogę się doczekać. 24 godziny to jeden z moich ulubionych seriali sensacyjnych. Całkiem miłe wspomnienia, choć format potężny, za którym teraz obecnie nie przepadam. Historia Jacka Bauera, jego rodziny i ochrony USA przed terrorystami to aż 8 sezonów po 24 odcinki, wznowienie po latach w 24 godziny: Jeszcze jeden dzień (12 epizodów) oraz film 24 godziny: Wybawienie z 2004 roku. Trzeba przyznać, że całkiem sporo tego było.

Kiefer Sutherland tym serialem zrobił sobie renomę aktora, który z przestępcami się nie pieści. Wystąpił również w Designated Survivour (3 sezony po 12 odcinków), ale nie była to jednak kreacja silnego faceta, który wyrywał terrorystom zęby i zagryzał je zupą z betonu. Czy Rabbit Hole będzie właśnie takim serialem, w którym aktor będzie mógł nieco powtórzyć swoją ikoniczną rolę? Okaże się już niebawem i już teraz możecie zobaczyć materiał, zwiastujący czego można się spodziewać.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Rabbit Hole to preludium to rozszerzania oferty SkyShowtime

Rabbit Hole składa się z 8 odcinków i wszystkie będzie można obejrzeć w Polsce, równocześnie z premierą w USA. A wszystko to dzięki SkyShowtime. Internauci nieco skrytykowali start nowej platformy streamingowej na naszym ojczystym rynku, a ja w swoim tekście, opisującym serwis nieco jej broniłem. Amazon Prime Video w momencie debiutu nie oferował również dużej liczby filmów i seriali, a teraz całkiem nieźle się rozbudował. Ze SkyShowtime będzie tak samo. Ja wiem, że jeden serial wiosny nie czyni, ale można już się przygotowywać do tego, że streaming będzie się sukcesywnie rozrastać.

SkyShowtime to obecnie wydatek 12,49 zł/miesiąc. Taka niska cena to całkiem miły prezent – standardowy koszt subskrypcji to 24,99 zł/miesiąc, jednak na start platforma uaktywniła promocję. Mogą z niej skorzystać wszyscy nowi subskrybenci, którzy aktywują sobie konto między 14 lutego, a 28 marca 2023 roku. Poza naszym głównym profilem możemy utworzyć ich aż 4, plus konto dziecięce, więc dzieląc się ze znajomymi, to już w ogóle wychodzą grosze. Warto skorzystać, bo Rabbit Hole udowadnia, że niebawem będzie coraz więcej treści na platformie streamingowej.

Usunięcie Westworld to miła niespodzianka dla widzów? Casey Bloys tłumaczy decyzję HBO MAX i opowiada o kanałach FAST