Jesteś inżynierem i zawodowo zajmujesz się projektowaniem 2D/3D? Twoje dotychczasowe oprogramowanie Cię ogranicza i szukasz godnego zastępcy? Poznaj ZWCAD – funkcjonalne narzędzie do projektowania CAD, które pozwoli Ci tworzyć projekty bez żadnych ograniczeń. Przekonaj się, na co go stać!

Program do projektowania CAD – najwyższy poziom projektowania

Wybranie odpowiedniego oprogramowania CAD (Computer Aided Design) może stanowić nie lada wyzwanie. W związku z tym chcemy zaprezentować Ci nowoczesne oprogramowanie, które wyniesie Twoje projektowanie na wyższy poziom. Program CAD od ZWCAD ma intuicyjny interfejs i umożliwia precyzyjne i profesjonalne sporządzanie rysunków zarówno w formacie 2D, jak i 3D. Dzięki naszemu programowi zaawansowane modelowanie nie stanowi już żadnego wyzwania. Dlaczego? Nasze oprogramowanie CAD, dzięki intuicyjnemu interfejsowi, jest proste w obsłudze, co z pewnością zwiększy efektywność Twojej pracy. To z kolei sprawi, że projektowanie wspomagane komputerowo stanie się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze! Specjalnie opracowanie funkcjonalności naszego oprogramowania CAD i specjalistyczne narzędzia pozwalają nie tylko zaoszczędzić czas ale także polepszyć wydajność wykonywanej pracy.

Na co dzień korzystasz z oprogramowania CAD? Twoja praca polega na tworzeniu mniej lub bardziej wymagających projektów? Nie wyobrażasz sobie wykonywania codziennych obowiązków bez nowoczesnego i profesjonalnego programu CAD? Wybierz najlepsze rozwiązanie, które zagwarantuje Ci pracę na najwyższym poziomie! Program CAD ZWCAD to doskonała propozycja zarówno dla profesjonalnych projektantów, jak i osób, które dopiero uczą się projektowania wspomaganego komputerowo.

obraz 1

W ramach jednej licencji korzystasz bez ograniczeń

ZWCAD zapewnia bezterminową licencję, co oznacza, że wystarczy kupić ją tylko raz. Ograniczasz w ten sposób koszty na coroczne opłacanie subskrypcji czy też odnawianie licencji. Co więcej, wybierając ZWCAD, zawsze masz możliwość aktualizacji oprogramowania CAD do najnowszej wersji i to zupełnie za darmo.

W celu zapewnienia jak największego komfortu podczas pracy udostępniliśmy dwie wersje oprogramowania – 32 i 64-bitowa, które mogą być zmieniane w dowolnej chwili. W wersji 64 bitów, mamy możliwość bardziej efektywnego wykorzystania mocy komputera, dzięki czemu bez problemu możesz pracować z większymi projektami.

Co jeszcze może zaoferować ZWCAD? W ramach jednego oprogramowania masz możliwość zmiany wersji językowej. Do wyboru masz wiele wersji językowych, np. język polski, angielski, czeski, francuski, niemiecki czy litewski.

ZWCAD daje Ci możliwość pracy z popularnymi formatami bez ograniczeń systemowych. Rysunki wykonane w zakresie formatu DWG i DXF są kompatybilne z innymi programami CAD i bez problemu mogą być przez nie odtwarzane.

Elastyczna licencja sieciowa

Program ZWCAD to narzędzie, które zapewnia wiele korzyści, a kolejną z nich jest elastyczność w zakresie licencjonowania. Nasze oprogramowanie CAD może być wykorzystywane na dowolnej liczbie stanowisk. Program może być obsługiwany przez wszystkich Twoich pracowników jednocześnie. Dzięki temu masz wpływ na jakość i szybkość pracy całego zespołu. Samo przeniesienie licencji jest bardzo proste i może zostać wykonane samodzielnie.

Profesjonalna pomoc techniczna od specjalistów ZWCAD

Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu w ZWCAD i zawsze chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Kiedy napotkasz jakiś problem, po prostu skontaktuj się z nami – będziemy w pobliżu, aby udzielić Ci niezbędnego wsparcia. Dzięki naszym specjalistom z podstawy obsługi programu szybko rozwiążesz każdy problem.

Każdy subskrybent – czy to doświadczony, czy początkujący użytkownik ZWCAD ma także dostęp do naszego specjalnego forum dla użytkowników ZWCAD, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji.

Usprawnij projektowanie przy pomocy nakładek branżowych

Nakładki branżowe to najlepszy sposób na to, aby program ZWCAD był w pełni dopasowany do wszystkich Twoich potrzeb. Dzięki nim jeszcze bardziej zwiększysz użyteczność swojego bazowego programu i zawsze będziesz mieć pod ręką funkcję, których najbardziej potrzebujesz do sporządzania projektów. Sprawdź naszą ofertę z nakładkami branżowymi!