Co obejrzeć w ten weekend? Co obejrzeć w tygodniu? Wybrać filmy czy seriale? Oglądajnik nr 58 nadciąga z odpowiedziami, czyli kolejną TOP-ką i pełną listą premier na streamingach!

Dobry wieczór! Mamy sobotę – halloweenowy wieczór, a platformy streamingowe w tym tygodniu nie zaskakują ofertą. Za to śle uaktualnienie z zeszłego Oglądajnika. Nagle na Disney+ pojawił 12. sezon American Horrror Story, więc tematycznie wszystko pasuje! Jednak skupmy się na nowościach w tygodniu 27.10 – 2.11. Czy pomimo mniejszej liczby tytułów jest na co zwrócić uwagę?

//dzisiaj na dailyweb

Bym napisał – jak najbardziej, ale tym razem dodam tylko – jest parę ciekawych propozycji. Szału nie ma, ale i tak mamy co obejrzeć! W kategorii creepy mamy trylogie Hostelu w jednym miejscu, a na HBO MAX pojawiła się druga część Zakonnicy. Na tej samej platformie pojawił się jeden z moich ulubionych seriali, więc nie mam na co narzekać. A Wy? Znajdziecie coś dla siebie? Zapraszam do mojego zestawiania!

TOPKA DAILYWEB – Streaming (co obejrzeć 27.10– 2.11)

Co obejrzeć
Klasyka seriali czy pewna przerażająca zakonnica? Co wybieracie?

27.10 – Recepta na przekręt – Netflix

Kiedy widzę w obsadzie Emily Blunt, to ta produkcja ma moją uwagę. Utalentowana aktorka tym razem pojawi się w filmie Netflixa u boku Chrisa Evansa. Nieco nie przekonuje mnie reżyser – David Yates, bo Tarzan: Legenda był słabiutki, a film Fantastyczne zwierzęta – delikatnie mówiąc – zupełnie mnie nie przekonał. Sprawdzimy, jak poradzi sobie w dramacie. Startup farmaceutyczny, szemrane interesy? Temat interesujący, świetna obsada. Na pewno sprawdzę.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

27.10 – Krew (NOWOŚĆ) – Polsat

Krew to nowy serial Polsatu będący polską wersją irlandzkiego serialu Blood, który garściami bierze inspirację ze skandynawskich produkcji kryminalnych. Można zarzucić kopiowanie, ale ile produkcji w dzisiejszych czasach nie jest na czyjejś licencji? Pewnie przeszedłbym obok tej produkcji obojętnie, ale zwiastun i obsada to dwa czynniki, które mnie intrygują. Krew opowiada historię kobiety, która wraca w swoje rodzinne strony na pogrzeb swojej matki. Okazuje się, że okoliczności jej śmierci są wielce zagadkowe. Na ekranie zobaczymy m.in.: Vanessę Aleksander, Ireneusza Czopa, Piotra Trojana, Małgorzatę Foremniak i Piotra Głowackiego.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

1.11 – Sześć stóp pod ziemią (pięć sezonów) – Netflix

Ja mam spory problem. Z jednej strony hejtuje wszystkie działania biznesowe Davida Zaslava, a z drugiej – im większa promocja produkcji HBO –  tym lepiej! Sześć stóp pod ziemią to kolejny serial od HBO, którego prawa zostały wypożyczone Netflixowi. I tak przyznam – Wszystkich Świętych to idealny moment, aby zasilić platformę produkcją o rodzinie, która prowadzi dom pogrzebowy. Ja już widziałem całość i jest to jeden z najlepszych odcinkowych dramatów, jakie widziałem. Finał jest idealny! Bohaterowie wyraziści, a Michael C. Hall, Richard Jenkins, Ben Foster i Kathy Bates zaliczają jedne z lepszych kreacji w swojej karierze. Totalna polecajka.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

SPIS WSZYSTKICH PREMIER – Streaming (co obejrzeć 27.10 – 2.11)

Filmy:

27.10 – Recepta na przekręt – Netflix
27.10 – Siostra śmierć – Netflix
27.10 – Żółte Drzwi: Koreański klub filmowy z lat 90. – Netflix
27.10 – Teksańska masakra piłą mechaniczną – HBO MAX
27.10 – Zakonnica II – HBO MAX
27.10 – Mój mąż muzułmanin – HBO MAX
27.10 – Scott Pilgrim kontra świat – HBO MAX
27.10 – Leila i jej bracia – HBO MAX
27.10 – Hostel – HBO MAX
27.10 – Hostel 2 – HBO MAX
27.10 – Hostel 3 – HBO MAX
27.10 – Zły Mikołaj 2 – SkyShowtime
28.10 – Dziewięć dni – Netflix
29.10 – Czarny demon – Canal+ online
1.11 – Złodziejki (Netflix)
1.11 – Nuovo Olimpo (Netflix)

Fallout – kiedy premiera? Prime Video publikuje graficzny materiał i ujawnia tajemnicę! Jest na co czekać?

Seriale:

27.10 – Tore (NOWOŚĆ) – Netflix
27.10 – Krew (NOWOŚĆ) – Polsat
30.10 – Pozłacany wiek (2. sezon) – HBO MAX
30.10 – Cormoran Strike (1. sezon) – HBO MAX
30.10 – Special Ops: Lioness  (NOWOŚĆ) – SkyShowtime
31.10 – Cormoran Strike (2. sezon) – HBO MAX
1.11 – Sześć stóp pod ziemią (pięć sezonów) – Netflix
1.11 – Mysteries of the Faith (NOWOŚĆ) – Netflix
1.11 – Książeta (NOWOŚĆ) – Netflix
1.11 – Black Cake (NOWOŚĆ) – HBO MAX
2.11 – Światło, którego nie widać (NOWOŚĆ) – Netflix