Szukasz systemu ERP, który pomoże Ci w zarządzaniu Twoją firmą? Nie bez przyczyny jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań na polskim rynku jest Comarch ERP Optima. Poznaj jego najważniejsze funkcje i podejmij dobrą decyzję!

Zadbaj o zarządzanie niezależnie od branży

Zarządzanie przedsiębiorstwem to duże wyzwanie. Często okazuje się, że to właśnie błędy popełnione w tym obszarze uniemożliwiają odkrycie pełnego potencjału i zapewnienie optymalnych warunków do wzrostu. Oczywiście w nowoczesnym biznesie odpowiedzialne zarządzanie podmiotem nie jest możliwe bez odpowiednich narzędzi informatycznych, a najlepsze efekty przynoszą systemy ERP, takie jak Comarch ERP Optima. 

Dzięki modułowej budowie możesz dostosować rozwiązania do unikalnych potrzeb i struktury swojego biznesu. Zatroszczysz się o każdy z działów firmy i zakres realizowanych zadań, jednocześnie zapewniając idealny przepływ dokumentacji i danych pomiędzy poszczególnymi jednostkami, użytkownikami i urządzeniami. Nie ma przy tym znaczenia branża. Moduły pozwolą na zarządzanie nawet tak wymagającymi obszarami jak magazyn. 

W jaki sposób Comarch ERP Optima pomoże Twojej firmie?

Jednym z zaawansowanych narzędzi do zarządzania biznesem jest system Comarch ERP Optima: https://kotrak.com/pl/oferta/comarch-erp-optima/

Do tej pory sięgnęło po niego na naszym rynku już ponad 70 000 przedsiębiorstw różnej wielkości i reprezentujących różne branże. Dlaczego zdecydowali się na ten krok? Oto najważniejsze korzyści, jakie udało im się osiągnąć:

  • Szybki obieg informacji: w Comarch ERP Optima baza danych aktualizowana w czasie rzeczywistym, co pozwala uprawnionym pracownikom reprezentującym różne działy i realizującym różne zadania na dostęp do aktualnych informacji. Nie potrzebujesz w tym celu dodatkowych komunikatorów czy narzędzi. A to oznacza szybszą i efektywną pracę.
  • Automatyzacja procesów: konstrukcja systemu i jego charakterystyka pozwalają na automatyzację wielu procesów, które wciąż w niektórych przedsiębiorstwach muszą być wykonywane przez pracowników. Dzięki temu oszczędzasz czas, pieniądze i możesz zwiększać skalę działania.
  • Wygodny dostęp: nowoczesne oprogramowanie wyróżnia dostępność na wielu platformach i intuicyjna obsługa. Comarch ERP Optima wspiera rozwiązania mobilne, a pełnię jego potencjału będą w stanie wykorzystać wszyscy pracownicy po podstawowym przeszkoleniu. 

A w przypadku wątpliwości dotyczących działania Comarch ERP Optima indywidualne strony klientów okażą się nieocenioną pomocą. Znajdziesz na nich rozbudowane poradniki, filmy instruktażowe i wskazówki, dzięki którym będziesz w stanie jeszcze lepiej zarządzać firmą.

Implementacja nie musi oznaczać dużych kosztów

Wielu przedsiębiorców rezygnuje z wdrożenia systemów ERP ze względu na obawy dotyczące kosztów i wyzwań organizacyjnych i technologicznych. Często implementacja musi być także poprzedzona kosztownymi i skomplikowanymi pracami związanymi ze stworzeniem niezbędnej infrastruktury. Comarch ERP Optima jest jednak dostępny nie tylko w modelu stacjonarnym. 

Możesz również wybrać wersję oprogramowania w chmurze. W takim scenariuszu nie ponosisz kosztów związanych z wdrożeniem i utrzymaniem infrastruktury: dane są przechowywane w bezpiecznych i certyfikowanych bazach. Zawsze możesz liczyć również na opiekę i wsparcie konsultantów. W Comarch ERP Optima aktualizacja oprogramowania będzie odbywać się automatycznie. Zyskujesz więc pewność, że narzędzia będą bezpieczne, stabilne i dostosowane do zmieniającego się stanu prawnego.