Oficjalne rendery  prasowe smartfona Motorola moto G32 przedstawiają czarne i czerwone opcje kolorystyczne. Prawdopodobnie producent zaoferuje także szarą i srebrną wersję.

Bloger, Steve H.McFly (OnLeaks) na twitterze ujawnił przedpremierowy fotki budżetowej Motoroli G32,  jak podaje portal CompareDial.

Zdjęcia ujawniają dwie opcje kolorystyczne: Red i Black. Jest to zmiana w stosunku do poprzedniego modelu moto g31, która pojawiła się w kolorze szarym i niebieskim, oznaczonych odpowiednio jako Mineral Grey i Baby Blue. W ubiegłym miesiącu, CompareDial potwierdził, że moto g32 pojawi się w srebrnych i szarych opcjach kolorystycznych – te mogą być nadal planowane w ramach łącznej liczby 4 wariantów kolorystycznych,  choć Motorola może finalnie zmienić swoją decyzję.

R E K L A M A

Motorola moto g32 – rendery

Od frontu design pozostaje praktycznie niezmieniony. Nadal mamy niewielkie wycięcie w górnej części ekranu na kamerkę selfie oraz asymetrycznie szersze zakończenie dolnej ramki.

 

Z boku, lekko przeprojektowany przycisk zasilania i regulator głośności. Klawisz zasilania będzie prawdopodobnie służył również jako czujnik linii papilarnych. Z grafik wynika, że dedykowany przycisk Google Assistant został usunięty, co – zdaniem autora materiału – nie jest dobrym rozwiązaniem i zmniejsza funkcjonalność urządzenia.

Podobnie jak w przypadku moto g31, rendery pokazują, że moto g32 zachowa potrójną kamerę na tylnej obudowie, aczkolwiek z przeprojektowanym układem aparatów i wyposażenia. W przeciwieństwie do identycznie ukształtowanych obiektywów z g31, kamera makro w g32 wygląda na znacznie mniejszą, pojawiając się w tej samej wielkości co lampa błyskowa LED. Główny aparat to 50 MP sensor, na co wskazuje etykieta obok obiektywów. Wcześniejsze doniesienia sugerują, że pozostałe 2 aparaty będą wyposażone w 2 MP sensory.

Na dole telefonu, bez niespodzianek, Motorola moto G32 zachowa 3,5 mm gniazdo słuchawkowe, co jest częstą cechą budżetowych telefonów w tym przedziale cenowym. Pośrodku znajduje się port USB-C,  a z prawej strony grill głośnika.

W ubiegłym tygodniu, szczegóły certyfikacji NCC potwierdziły baterię o pojemności 5000 mAh oraz 33 W adapter szybkiego ładowania USB-C. To więc ta sama bateria 5000 mAh, znana już z poprzedniego modelu g31, który chwalono za wyjątkową wytrzymałość baterii (do 36 godzin). W pudełku znajdzie się również para słuchawek i kabel do ładowania.

Chociaż niepotwierdzone, poprzednie przecieki sugerowały zastosowanie 6,5-calowego ekranu LCD z 90 Hz częstotliwością odświeżania. Plotki sugerowały również, że Motorola moto g32 odejdzie od układu MediaTek, a zamiast tego zostanie wyposażony w procesor Unisoc T606.

W ubiegłym miesiącu CompareDial ujawnił pierwsze spekulacje na temat szczegółów konfiguracji, zdaniem portalu, najprostsze moto g32 otrzyma 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci masowej. Możliwe, że Motorola wypuści również dodatkowe warianty z większą pojemnością, w zależności od regionu. Najprawdopodobniej,  oficjalna cena w Europie, będzie zaczynać się od 229 euro. Tak więc, Moto G32 pozostanie w przedziale telefonów budżetowych. Wariant kolorystyczny Red to nieco ciemny odcień – przypominający czerwone wino – dodatkowo otrzyma błyszczący, odblaskowy tylny panel.

Fotograficzne porównanie: Apple iPhone 13 vs Samsung Galaxy S22 vs Xiaomi 12