Spośród setek smartwatchy warto rozważyć takie, które nie tylko łączą się z Waszym smartfonem, lecz także wyglądają świetnie. Do takich sprzętów należy Maxcom FW63 Cobalt Pro.

Smartwatche na stałe zagościły w obecnych czasach na naszych nadgarstkach. Niezależnie od tego, czy jesteś matką zajmująca się małym dzieckiem, która nie ma czasu zerkać w telefon, czy sportowcem rejestrującym swoje postępy na treningu – smartwatch to dziś naturalny wybór.

Wybierając smartwatcha, warto zwrócić uwagę na to, jakie funkcje ma dany model, co ile trzeba go ładować, a także, a może przede wszystkim, na jego wygląd i wytrzymałość. Dzisiaj przybliżę Wam sprzęt, który może pochwalić się powyższymi elementami na wysokim poziomie, a do tego nie nadwyręży Waszego budżetu domowego.

Maxcom FW63 Cobalt Pro – smartwatch stworzony dla sportu

Można powiedzieć, że smartwatch od Maxcoma to urządzenie stworzone do sportu. Cobalt Pro monitoruje ponad 20 dyscyplin. Pomiary tempa, dystansu, czasu, spalonych kalorii czy tętna podczas konkretnej aktywności fizycznej pozwolą Wam zadbać o jakość treningu oraz sprawną realizację założonych celów związanych z kondycją lub sylwetką. Pomiary funkcji zdrowotnych, takich jak tętno 24/7 oraz licznik spalonych kalorii, utrzymają styl zdrowego życia na co dzień, a monitoring snu – właściwą regenerację.

Maxcom FW63 Cobalt Pro sport1 scaled

Trening nie zawsze odbywa się w przyjemnej, klimatyzowanej sali fitness. Często wiążę się z potem i łzami, wodą oraz deszczem, a nawet błotem. Na szczęście, dzięki Cobalt Pro, jutrzejsze zakwasy będą jedyną kwestią, o którą będzie musieli się martwić. Klasa szczelności IP68 pozwala bowiem na swobodne korzystanie ze smartwatcha podczas deszczowego treningu.

Zdrowie pod kontrolą z FW63 Cobalt Pro

Jak już wiecie, smartwatch od Maxcom pozwala monitorować Wasze zdrowie. W jaki konkretnie sposób? Urządzenie Cobalt Pro wyposażono w optyczne czujniki, które w sposób ciągły mierzą określone parametry zdrowotne, takie jak tętno, saturacja lub ciśnienie krwi. Smartwatch monitoruje również jakość Waszego snu, analizując fazy snów głębokiego i płytkiego oraz liczbę przebudzeń.

5 scaled

Kontrola stanu zdrowia, zwłaszcza w okresie jesiennym, gdy wirusy szaleją wokół nas, to bardzo ważna rzecz – niezależnie od wieku. Obniżone tętno, saturacja lub podwyższone ciśnienie krwi mogą być oznaką poważnych chorób. Noszenie urządzenia na nadgarstku, które ostrzeże nas o takich anomaliach, może pozwolić odkryć zbliżające się zagrożenie wcześniej.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Cobalt Pro – smartwatch na trening i spotkanie z klientem

Jako projektant bardzo dużą wagę przywiązuję do wyglądu sprzętów. Nie mógłbym na co dzień nosić czegoś, co mi się nie podoba. Smartwatch Maxcom FW63 Cobalt Pro prezentuje się moim zdaniem bardzo dobrze, umiejętnie łącząc nowoczesne podzespoły, takie jak 1,43-calowy ekran AMOLED, w wysokiej rozdzielczości, z wyglądem i wytrzymałością klasycznych zegarków. Poliwęglan, włókno szklane i metalowa rama ze stopu cynku odpowiadają za wyjątkową wytrzymałość i twardość smartwatcha Cobalt Pro. Za pomocą wymiennych tarcz dostosujecie wygląd smartwatcha do każdej sytuacji. Możecie wybrać tarcze stonowane, eleganckie lub sportowe i kolorowe. Dzięki nim smartwatch pasować będzie zarówno do stroju treningowego, jak i ubioru w stylu sport casual.

Smartwatch Maxcom FW63 Cobalt Pro wymienne tarcze
Maxcom FW63 Cobalt Pro pozwala na zmianę tarcz tak, by dopasować smartwatcha do Waszego stylu, lub sytuacji, w której się znajdujecie

Maxcom FW63 Cobalt Pro to świetnie wyglądający smartwatch, który jest stworzony dla sportu. Pozwala na pozostawanie w kontakcie ze światem podczas ćwiczeń, jazdy na rowerze czy gotowania.  Wyposażony został w mocną baterię, która gwarantuje do 20 dni normalnego użytkowania. Sam smartwatch kosztuje niewiele – wyceniono go bowiem na zaledwie 349 złotych.

Smartwatch może okazać się świetnym prezentem na nadchodzące święta dla partnera, dziecka czy każdego mężczyzny potrzebującego narzędzia do stałego monitorowania zdrowia i postępów w treningu, który nie lubi pamiętać o codziennym ładowaniu smartwatcha.

Produkt jest dostępny on line w dużych sieciach handlowych oraz na www.maxcom.pl w cenie 349 złotych.