Do Mario Kart 8 Deluxe zmierza 8 nowych torów. Trzeci zestaw z DLC Booster Course Pass trafi do graczy już na początku grudnia.

Zpozoru wydawałoby się, że arcade’owe gry wyścigowe z udziałem gokartów lata świetności mają już za sobą. Nie słyszy się już tak często o przedstawicielach tego gatunku i raczej rzadko takie tytuły są uczestnikami ogromnych kampanii reklamowych. Mimo tego w ostatnich latach pojawiło się kilka ciekawych pozycji tego typu, na przykład Crash Team Racing Nitro-Fueled, czy zmierzające szybkim krokiem do debiutu Disney Speedstorm. W tym wszystkim jest jednak prawdziwy gigant, który odmawia ustąpienia w cień – Mario Kart. Najnowsza część cyklu z dopiskiem „8 Deluxe” cieszy się sporą popularnością, a na początku grudnia możemy spodziewać się kolejnej aktualizacji z nowymi torami.

Mario Kart 8 Deluxe
fot. Nintendo

Mario Kart 8 Deluxe otrzyma w grudniu trzeci zestaw nowych torów

Nintendo poinformowało, że trzecia część DLC Booster Course Pass będzie dostępna już 7 grudnia. Dodatek zapewni graczom 8 nowych tras do sprawdzenia. Ich zwiastun możecie zobaczyć na poniższym materiale:

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Co ciekawe, każda z nowych map znalazła się już kiedyś w jakiejś wersji Mario Kart, a teraz pojawi się w Mario Kart 8 Deluxe w zaktualizowanej wersji. W ramach zestawu 3. do gry trafią tory:

  • Maple Treeway (Wii)
  • Rainbow Road (3DS)
  • Boo Lake (GBA)
  • Berlin Byways (Mario Kart Tour)
  • Rock Rock Mountain (3DS)
  • Peach Gardens (DS)
  • London Loop (Mario Kart Tour)
  • Merry Mountain (Mario Kart Tour)

Zestaw 3. jest częścią dużego rozszerzenia Booster Course Pass DLC. W ramach dodatku do gry trafi łącznie aż 48 nowych torów, podzielonych na 6 zestawów z 8 trasami w każdym. Ostatni zestaw pojawi się w Mario Kart 8 Deluxe przed końcem 2023 roku. Posiadacze subskrypcji Nintendo Switch Online + Expansion Pack otrzymają wszystkie części dodatku bez dodatkowych opłat. Alternatywnie można zakupić samo Booster Course Pass DLC – w Europie dodatek został wyceniony na €24.99.

iPhone 15 z nową konstrukcją: Apple rezygnuje z kanciastych plecków na rzecz obłych krawędzi podobnych do iPhone’a 5c