Telefony z serii Pixel za każdym razem po premierze miały swoje problemy.

Od flar na zdjęciach, problemami z wyświetlaczami, problemami z portem ładowania do wysyłania telefonów bez systemu do kupujących. Mimo wszystko znajdują się chętni do korzystania z nich ze względu na przyzwyczajenie do marki. Obecnie na flagowcach od Google problem ma aplikacja od dronów DJI oraz telefon ma problemy z ładowaniem.

Problemy z dronami DJI

Wraz z dronami DJI do ich obsługi jest dostępna aplikacja na telefon. Niestety posiadacze najnowszych telefonów Google’a mają problemy z możliwością podglądu kamery z drona.

R E K L A M A
a1
Źródło: www.androidpolice.com

Obecnie DJI zapowiedziało, że będzie starało się rozwiązać problem jak najszybciej. W międzyczasie zasugerowali, aby pożyczyć inny, kompatybilny telefon, aby korzystać z ich urządzeń. Co ciekawe pod jednym z tweetów inny użytkownik tej aplikacji wspominał, że ma podobny problem na flagowym Samsungu. W przypadku Pixela istnieje szansa, że sama aplikacja nie jest przystosowana do obsługi na autorskim procesorze od Google’a. Dodatkowo jej ostatnia aktualizacja była rok temu więc przydałoby się odświeżenie.

Problemy z ładowaniem

Część użytkowników Pixeli 6 narzeka na problemy z ładowaniem. Inne urządzenia nie mają problemu z ładowarkami i kablami, które nie odpowiadają flagowcom od Google. Najprawdopodobniej przyczyną tego jest jakość używanych ładowarek i przewodów. Użytkownik, który rozpoczął temat na forum dodał, że ładowarka z której korzystał nie wspiera PD. Inni mówili, że może odrzucają ładowarki które ładują zbyt wolno. Na stronie wsparcia Google wspomina, że niektóre adaptery i kable mogą być niekompatybilne. Wygląda, że Google zabezpieczyło swoje telefony przed ładowarkami niskiej jakości. Niestety nie dołączyli ładowarki, która spełniałaby wymagania i byłaby dostępna z telefonem w pudełku.


Posłuchaj nas!