Infinix Note 30 zadebiutuje na rynku już w maju. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery oraz specyfikacji, ale nie jest zaskoczeniem, że będą pojawiać się pewne przecieki. Oto jeden z nich, związany z ładowaniem akumulatorów smartfona.

Infinix Note 30 prawdopodobnie będzie wyposażony w firmową technologię All-Round FastCharge. Smartfon z tańszej półki cenowej z bezprzewodowym, szybkim ładowaniem baterii? Brzmi magicznie, rewolucyjnie, zachęcająco i przede wszystkim – szybko!

Infinix Note 30

Infinix Note 30 z funkcją All-Round FastCharge

Seria Infinix Note 30 będzie obsługiwała  przewodowe ładowarki o mocy do 260 W i bezprzewodowe o mocy do 110 W. Patrząc na takie niepotwierdzone informacje, można się zastanowić, czy smartfony nie zmienią radykalnie swojej ceny. Jednak faktycznie nic nie zmieniło się w temacie, że smartfon rzekomo ma utrzymać kwotę do 300 dolarów, co jest naprawdę atrakcyjną ofertą. Bardzo korzystna opcja dla klienta, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę usprawnienia z możliwością ładowania telefonu.

Wszechstronne, szybkie ładowanie to nie tylko szybkość, ale także funkcje, takie jak ładowanie obejściowe (po naładowaniu można odłączyć baterię od zasilania i zasilać telefon z samej ładowarki). Technologia współpracuje również ze standardowymi protokołem, takimi jak USB Power Delivery 3.0, i może również wykonywać ładowanie zwrotne. Trwałość baterii jest oczywiście równie ważne, co technologiczne aspekty. System ma utrzymać niską temperaturę, przegrzanie ma mu nie grozić i być wyposażony w zaaplikowany moduł inteligentnego ładowania w nocy.

Infinix Note 30

Seria Infinix Note 30 ma zadebiutować na rynku już w maju 2023 roku

Na serię Infinix Note 30 będą się składać Infinix Note 30 Pro, Note 30 VIP i Note 30 5G. Premiera już w tym miesiącu i jeśli przecieki okażą się prawdziwe (a zazwyczaj tak jest) to możemy otrzymać rewolucyjne rozwiązanie w smartfonie z niższej półki cenowej.

Google Pixel Fold zaprezentowany na I/O 2023. Jest dobrze, ale co z tego?