Podczas targów CES 2023 firma Infinix zaprezentowała prototyp smartfona z linii NOTE, który po raz pierwszy w historii marki korzysta z rozwiązań JBL. Tak, tego JBL.

Smartfon Infinix przygotowany we współpracy z JBL trafi na rynek jeszcze w tym roku, natomiast nie podano w tej materii żadnych konkretów. Jeśli miałbym zgadywać, typowałbym, że rzeczonym sprzętem okaże się Infinix Note 13. Co dokładnie oznaczają wspólne działania przedsiębiorstw?

Infinix

Infinix NOTE 13 z wysokiej jakości dźwiękiem? Zadba o to samo JBL

Miałem okazję sprawdzić kilka urządzeń rzeczonego producenta i muszę powiedzieć, że sytuacja firmy w Polsce przypomina mi analogiczny okres w „życiu” realme w naszym kraju. Wycena modeli utrzymuje się na sensownym poziomie, ale producent nie zaoferował jeszcze mocnego uderzenie. Mam wrażenie, że Infinix bada rynek. Niemniej, kolejny model z serii NOTE może wnieść do portfolio coś nowego i co ważne – przydatnego.

Na ten moment w polskiej ofercie operatora znajdziemy kilkanaście urządzeń z serii Smart, HOT, NOTE i Zero. Mało tego, ostatni sprzęt (Zero Ultra) zaoferował ładowanie mocą 180 W, które ładuje akumulator o pojemności 4500 mAh w 12 minut. Zgoda, tylko w idealnych warunkach, ale nawet jeśli czas ten przeciągnie się do 15 minut, w dalszym ciągu otrzymujemy całkiem satysfakcjonującą cechę.

Wracając do kwestii JBL… producent mówi, że specjaliści skupili się na parametryzacji oprogramowania smartfona, a kluczowe okazują się parametry dźwięku z DTS. Brzmi sensownie i mam nadzieję, że efekt końcowy będzie równie pozytywny.

Samsung ogłasza ISOCELL HP2 – matryca 200 MP trafi do aparatu Galaxy S23 Ultra