HONOR to marka, którą bardzo długo kojarzyliśmy jako submarkę firmy Huawei. Teraz to oddzielna bajka, która kochana jest przez wielu użytkowników. Co warto podkreślić, w tej chwili HONOR znów wypływa na szerokie wody, ponieważ według najnowszych informacji znane produkty pojawią się w nowych sklepach i marketach.

Firma miała ciekawą historię, bo pojawiła się na rynku 10 lat temu jako brand Huawei. Jakiś czas temu drogi firm rozeszły się, a HONOR stał się niezależną marką, która sama projektuje sprzęt.

//dzisiaj na dailyweb

Przez krótki czas produkty tej marki nie były dostępne w naszym kraju, co pewnie wiele osób zaskoczyło. Sam znam kilku oddanych użytkowników tej firmy, których zmartwił taki stan rzeczy. Mamy jednak dobre wiadomości na temat przyszłości firmy HONOR!

HONOR będzie łatwiej dostępny!

Powrót marki na polski rynek zapowiedział w marcu zeszłego roku Marcin w swoim artykule. Drugi Marcin (którego znacie pod pseudonimem Ponton) nieco później przekazał już oficjalne wiadomości. Mimo iż firma zadomowiła się na polskim rynku, jej tożsamość nadal pozostaje w cieniu. W prawdzie smartfony firmy trafiły do sklepów i ofert operatorów, fakt, nadal nie są jednak tak samo powszechne jak kiedyś.

HONOR

To bardzo ważny moment dla marki HONOR w Polsce, ponieważ poszerzamy sieć dystrybucji naszych smartfonów o trzy bardzo duże sieci detaliczne: RTV Euro AGD, Media Expert i X-Kom. Sprawia to, że nasze produkty staną się w Polsce znów szeroko dostępne, a Klientom da to większy wybór przy planowaniu zakupu nowego telefonu. Ponieważ nasza oferta systematycznie poszerza się o kolejne modele smartfonów, jestem przekonany, że wielu klientów w Polsce czekało na ten moment, zwłaszcza że niedługo na tym rynku pojawią się bardzo wyczekiwane premierowe urządzenia – mówi Zachary Jiang, Vice President w HONOR Europe.

Już od jutra (18 stycznia 2024) produkty marki HONOR będą dostępne w ofercie sklepów i marketów RTV Euro AGD, Media Expert oraz X-Kom. Otwarta sprzedaż oznacza też dostęp do urządzeń dla klientów na miejscu w sklepach oraz dystrybucję przez Internet.

Codziennie inspirujemy Polaków do odkrywania technologii i aby robić to skutecznie również w przyszłości, kompleksowo rozwijamy ofertę o najnowszy sprzęt, trendy i innowacje, dostępne na światowych rynkach. Produkty HONOR istotnie wzmacniają naszą propozycję w segmencie smartfonów, co z pewnością docenią nie tylko dotychczasowi, ale i nowi entuzjaści tej marki – powiedział Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

 

Chcemy, żeby nasi klienci mieli jak największy wybór produktów, dlatego niezwykle cieszymy się, że urządzenia marki HONOR będą dostępne w naszych sklepach. Szeroki zakres smartfonów HONOR we wszystkich przedziałach cenowych będzie bardzo dobrym rozszerzeniem naszej oferty – powiedział Piotr Skultecki, Menedżer Produktu w firmie RTV Euro AGD.

 

Naszym celem jest oferowanie najlepszych produktów klientom i wierzymy, że dzięki dodaniu do naszej oferty portfolio smartfonów HONOR, ten cel właśnie realizujemy. Już od 18 stycznia każdy zainteresowany będzie mógł kupić smartfony HONOR bezpośrednio w X-komie – powiedział Rafał Krauze, Marketing & Communication Director x-kom.

honor

Oferta Honor

Firma HONOR, wraz z partnerami, ujawniła też ceny oraz dostępne kolory wprowadzanych smartfonów. Na sklepowe półki oraz do oferty online trafią:

  • HONOR 90 w cenie 2299 zł (dostępne warianty kolorystyczne: czarny, zielony)
  • HONOR 90 Lite w cenie 1199 zł (dostępne warianty kolorystyczne: czarny, niebieski)
  • HONOR X6a w cenie 599 zł (dostępne warianty kolorystyczne: czarny, niebieski)
  • HONOR X7b w cenie 949 zł (dostępne warianty kolorystyczne: czarny, zielony)