Wearable, a szczególnie te noszone na nadgarstku mają się świetnie. Garmin postanowił uzupełnić pule i zamieszać w segmencie, wypuszczając nową opaskę Vivosmart 5.

Garmin właśnie zaprezentował swój kolejny produkt, który z pewnością konkurował będzie z popularnym Mi Bandem. Vivosmart 5 to opaska, w której powinni zakochać się fajni prostych rozwiązań, monitorujących najważniejsze aktywności jak i zaawansowane monitorowanie snu. Jak zapewnia Garmin, wszsytko za pośrednictwem czytelnego ekranu.

20220119 Support FIT 0669 RGB

Zaprojektowany z myślą o użytkownikach poszukujących prostego urządzenia do monitorowania swojego zdrowia i kondycji, vívosmart 5 wyświetla m.in. dane pulsoksymetru, całodobowego monitorowania tętna oraz poziomu stresu, monitorowania energii Body BatteryTM, a także wiele innych funkcji. Gdy nadchodzi pora na ruch, opaska vívosmart 5 umożliwia mierzenie podstawowych parametrów, takich jak liczba kroków, spalone kalorie czy minuty intensywnej aktywności oraz oferuje wiele wbudowanych aplikacji sportowych do aktywności takich jak piesze wędrówki, pływanie w basenie, jazda na rowerze, joga czy treningi cardio.

Garmin zapewnia, że Vivosmart 5 został zaprojektowany tak, by był komfortowy w noszeniu. Ma to o tyle istotne znaczenie, że jeśli zamierzacie monitorować sen, to komfort i wygoda będzie bardzo istotnym czynnikiem. W informacji prasowej pojawia się informacja o zaprojektowaniu urządzenia tak, by dopasowało się do krzywizn nadgarstka.

R E K L A M A

20220119 Support FIT 0749 RGB

Porównując 5 generacje z poprzednikiem, to największą zmianą jest oczywiście ekran, który stał się o 66% jaśniejszy, uproszczono także wymianę pasków, a także odporność na zachlapania i zanurzenia w wodzie. Sama bateria ma wystarczyć na 7 dni użytkowania. A prócz mierzenia jakości snu, będziecie mogli sprawdzić także saturacje krwi.

Zadbaj o swoje samopoczucie, korzystając z zestawu funkcji monitorowania zdrowia opartych na najnowocześniejszym, całodobowym pomiarze tętna ElevateTM firmy Garmin. Ta bezkonkurencyjna technologia mierzy tętno wielokrotnie w czasie jednej sekundy, nawet przez 24 godziny na dobę. Vívosmart 5 informuje także o nienaturalnie wysokich lub niskich wartościach tętna (po wcześniejszej konfiguracji przez użytkownika). Gdy nadchodzi czas na odpoczynek, zaawansowane funkcje monitorowania jakości snu umożliwiają użytkownikom analizę czasu i jakości snu, przyznając ocenę punktową na podstawie czasu trwania poszczególnych faz snu, zarejestrowanego ruchu, poziomu stresu i innych czynników. Urządzenie vívosmart 5 monitoruje również saturację krwi (w nocy, przez cały dzień lub na żądanie), oddech, poziom energii Body Battery, stres, nawodnienie i ma funkcje dedykowane kobietom.

Dostępny jest ona w trzech kolorach: miętowym, grafitowym i białym. A jak cena tego urządzenia? Tutaj zła wiadomość dla tych, którzy rozważali urządzenie od Garmina jako rozsądnie wyceniona alternatywę dla popularnych Mi Bandów. Vivosmart 5 kosztuje 149 EUR i jest do kupienia na stronie garmin.com


Posłuchaj nas!