Podaruj swoim bliskim komfort inteligentnego, zintegrowanego domu, który zapewni ekosystem inteligentnych zabezpieczeń Yale 

Warszawa, 13 listopada 2023: Co roku stajemy przed poważnym problemem, próbując znaleźć prezent dla swoich bliskich, który nie tylko docenią, ale będą go również używać. Dla tych, którzy marzą o Świętach Bożego Narodzenia w inteligentniejszym i bezpieczniejszym domu, Yale ma cały ekosystem inteligentnych produktów, które pomogą rodzinie sprawniej prowadzić dom w okresie świątecznym i nie tylko

//dzisiaj na dailyweb

Dając w prezencie Linusa®, dajesz inteligentny dostęp do domu

W tym roku na Gwiazdkę podaruj swoim bliskim zamek Linus® Smart Lock, a uwolnisz ich od ciężaru kluczy i zapewnisz bezpieczniejszy dom.

Yale Cabinet Lock Promo Still 1

Inteligentny zamek Linus® jest łatwy w konfiguracji i montażu, a przy tym bez trudu wpasuje się w każdy dom. Nic tak nie stresuje w okresie Świąt, jak zgubienie kluczy i brak możliwości dostania się do domu po powrocie z zakupów z dziećmi i rękami pełnymi prezentów. Zamek Linus® to nie tylko wygodny i bezpieczny dostęp do domu – drzwi odryglują się same w momencie, gdy wykryje w pobliżu zarejestrowany telefon lub inteligentne urządzenie, takie jak Apple Watchi. Inną opcją jest użycie gotowego kodu i inteligentnej klawiatury Yale do odryglowania drzwi. Można również sprawdzić, czy drzwi są zamknięte, korzystając ze szczegółowych dzienników dostępu w aplikacji.

A smart cab lock 13 6 scaled e1701782869287

W okresie Bożego Narodzenia wiele osób odwiedza swoich bliskich. Dlatego ważne jest poczucie pewności, że dom jest zawsze bezpieczny. Linus® umożliwia przydzielanie gościom wirtualnych kluczy lub kodów dostępu – dzięki temu mogą oni wejść do środka nawet wtedy, gdy gospodarz nie ma czasu, aby ich wpuścić. A bez względu na to, jak bardzo staramy się zaplanować idealny dzień, ktoś zawsze się spóźni. Jeśli więc spóźnialscy zapukają do drzwi w momencie, gdy wszyscy właśnie zaczynają świąteczną ucztę, gospodarz domu dzięki zdalnemu dostępowi może otworzyć drzwi za pomocą aplikacji lub wybranego asystenta głosowego i powitać gości nie wstając od świątecznego stołu.

Inteligentny otwieracz to bezpieczniejsze wyjazdy i powroty

Czasami najlepszy upominek to taki, który zabezpiecza główny prezent. Bliskie osoby obdarowane inteligentnym otwieraczem zawsze będą wiedzieć, kiedy ktoś otworzył lub zamknął najważniejsze punkty dostępu do domu, czyli bramy wjazdowe lub garażowe, a ich wyjazdy do pracy i powroty będą płynniejsze.

Yale 6880 scaled

Inteligentny Otwieracz do bramy i garażu Yale umożliwia użytkownikom kontrolowanie i monitorowanie bram i drzwi garażowych uprzednio wyposażonych w urządzenia automatyki, bez potrzeby posiadania pilota. Pomoże im to lepiej chronić wszelkie drogie prezenty, które oni lub inni członkowie rodziny już kupili dla swoich bliskich, np. nowy rower  lub sprzęt do domowej siłowni, który będzie przechowywany w garażu. Aby okres świąteczny przebiegał łatwiej i przyjemniej, mogą również utworzyć zautomatyzowany schemat dojazdów, korzystając z aplikacji Yale Home. Oznacza to automatyczne otwieranie i zamykanie bramy i garażu po powrocie lub wyjeździe z domu, czyli idealne rozwiązanie na czas wielu wizyt odbywanych zwykle w przerwie świątecznej. Można również szybko sprawdzić, kiedy brama lub drzwi były otwierane i zamykane, dzięki funkcji szczegółowego śledzenia aktywności. To doskonałe narzędzie dla każdego, kto w Wigilię wypatruje Świętego Mikołaja!

DEF trio1 02.11.22

Inteligentny system przechowywania to prezent, który zabezpieczy ulubione przedmioty

Dla bliskiej osoby, która jest kolekcjonerem, w ofercie Yale można znaleźć wiele urządzeń, które będą dla niej idealnym prezentem gwiazdkowym.

AugustHome Lifestyle 103 2

Na przykład inteligentny sejf Yale to doskonały prezent dla tych, którzy chcą bezpiecznie przechowywać ważne dokumenty lub cenne pamiątki rodzinne i biżuterię. Inteligentny sejf posiada wzmocnione drzwi, które uniemożliwiają użycie narzędzi do ich otwarcia. Wyposażony jest również w mechanizm blokujący z dwoma ryglami odpornymi na piłowanie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, alarm sejfu włączy się po 5 nieudanych próbach otwarcia, aktywując jednocześnie 5-minutowy tryb blokady, który uniemożliwi dostęp niepowołanym osobom. Ten inteligentny sejf można również otworzyć z poziomu aplikacji Yale Home lub za pomocą poleceń głosowych dzięki integracji z wiodącymi inteligentnymi asystentami, takimi jak Alexa, Google Home i Apple Home. Dzięki temu zapaleni kolekcjonerzy lub historycy-amatorzy mogą  być spokojni, wiedząc, że ich najcenniejsze przedmioty są bezpiecznie przechowywane.

AugustHome Lifestyle 40 2

Inteligentny Otwieracz, zamek Linus® i linia inteligentnych produktów do przechowywania pozwalają udostępniać wirtualne klucze lub kody zaufanym osobom, takim jak opiekunki do dzieci, sprzątaczki czy członkowie rodziny, aby zapewnić im bezpieczny i kontrolowany dostęp do domu, bramy, sejfu, szafek, szuflad i drzwi. Można to zrobić przy użyciu tego samego kodu w ramach ekosystemu Yale Smart Security obsługiwanego przez aplikację Yale Home, aby uniknąć konieczności udostępniania lub zapamiętywania wielu kodów dostępu. A jeśli okoliczności się zmienią, kod będzie można natychmiast anulować dla wszystkich urządzeń korzystając z aplikacji. Dla większej wygody, inteligentny ekosystem pozwala konsumentom monitorować i kontrolować bezpieczeństwo domu za pomocą jednego konta, dzięki czemu w te Święta spełni się marzenie o bardziej inteligentnym, zintegrowanym domu.

Te przykłady idealnie ilustrują jak inteligentne urządzenia zabezpieczające Yale świetnie nadają się na gwiazdkowe prezenty, które ułatwią życie naszym bliskim. Dzięki ekosystemowi Yale Smart Security już dziś możemy  życzyć sobie Wesołych i Inteligentnych Świąt!