Dreame zaprezentowało dziś Dreame Z10 Station – odkurzacz bezprzewodowy, który reprezentuje alternatywne podejście do sprzątania w domu, zmieniając konwencjonalne rozumienie czystości.

Powstała w 2015 roku marka Dreame zajmuje się przede wszystkim tworzeniem wysokiej klasy urządzeń sprzątających. Wraz z końcem 2017 roku, jako główny producent inteligentnych urządzeń sprzątających, firma stała się częścią ekosystemu Xiaomi. Odkurzacze od Dreame dorobiły się w naszej redakcji kilku oddanych fanów. Sam testowałem Dreame L10s Ultra i byłem z niego bardzo zadowolony.

//dzisiaj na dailyweb

Dreame wywodzi się z organizacji studenckiej Uniwersytetu Tsinghua o nazwie „Skyworks”. Kilkanaście lat później Dreame rozwinęło się w jednego z liderów technologicznych, będąc pionierem w szeregu innowacyjnych rozwiązań. Ten duch innowacyjności mamy poczuć także w najnowszym urządzeniu firmy – Dreame Z10 Station. 

Dreame Z10 Station – bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania

Najnowsza premiera chińskiego producenta Dreame Z10 Station dotyczy bezprzewodowego odkurzacza pionowego ze stacją opróżniania. Sprzęt charakteryzuje się mocą ssania na poziomie 20 000 Pa i mocnym silnikiem bezszczotkowym. Duża moc sprawia, że odkurzacz ten z łatwością poradzi sobie z kurzem, włosami, sierścią czy okruchami. 

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania Dreame Z10 Station

Dreame Z10 Station powstał z myślą o komforcie użytkowania, dlatego jest wyposażony w stację opróżniania. Po skończonej sesji sprzątania wystarczy umieścić go w niej, aby zbiornik na kurz został automatycznie opróżniony. Nie powinno to zająć więcej niż 10 sekund.  Co więcej, pojemność worka na kurz znajdującego się w stacji to aż 2,5 l, co oznacza, że przy normalnym użytkowaniu powinien wystarczyć na 90 dni. Dodatkowo wbudowana technologia antybakteryjna aktywnie zapobiega rozwojowi bakterii.

W uniwersalnej szczotce zastosowano niebieskie podświetlenie LED, które rzuca światło pod szerokim kątem 138°. Dzięki temu sprzątanie pod łóżkiem, kanapą czy szafą nigdy nie było prostsze. W podobne podświetlenie wyposażono mini elektroszczotkę (znajduje się w zestawie), która przyda się każdemu miłośnikowi zwierząt, ponieważ pozwala na łatwe pozbycie się sierści z mebli. Niebieskie diody emitują światło o takiej długości fal, która jest w stanie wykryć małe cząstki, takie jak kurz, sierść i włosy.

Dreame Z10 Station szczotka

Odkurzacz jest wyposażony w zaawansowany, pięciowarstwowy system filtracji, który skutecznie wychwytuje (dokładność 99,9%) i eliminuje drobny pył oraz cząsteczki. Dzięki wydajnemu akumulatorowi o pojemności 2900 mAh urządzenie może pracować nieprzerwanie nawet przez 65 minut. Czas ładowania wynosi natomiast około 3,5 h.

Dreame Z10 Station pracuje cicho, a jego lekka konstrukcja pozwala na czyszczenie bez wysiłku. Bez względu na to czy to mowa o wysokich, czy niskich powierzchniach. W zestawie znajdziecie także szereg akcesoriów, które ułatwią odkurzanie ciężko dostępnych miejsc.

Dreame Z10 Station

Dreame Z10 Station w bogatym zestawie dostępny jest już dziś w cenie 2 249 złotych. Odkurzacz kupisz w internetowym sklepie Dreame. Możliwość zakupu występuje w ratach lub z odroczoną płatnością, co może być kuszące w przedświątecznym szale zakupowym.