Usługa tłumaczenia DeepL Translator właśnie doczekała się nowego modułu. DeepL Write potrafi poprawić Twój tekst pisany w języku obcym pod kątem interpunkcji, gramatyki oraz stylistyki. Do kogo kierowane jest to narzędzie?

Nie da się ukryć, że dziś to Google Tłumacz jest najczęściej wykorzystywanym narzędziem w swojej kategorii. Zgoda, w szybkich doraźnych sytuacjach, w których chcemy przetłumaczyć orientacyjnie fragment tekstu z języka chińskiego, czy menu restauracji w języku niemieckim, jego użycie ma sporo sensu. Jeśli jednak potrzebujemy nieco dokładniejszego tłumaczenia, warto skierować swój wzrok w stronę DeepL Translator. To usługa, która wykorzystuje AI. Co więcej, jeśli wystarczą nam podstawowe opcje, nie będziemy za nią płacić. Musimy jednak ograniczyć się do tłumaczeń o objętości do 5000 znaków oraz do 3 dokumentów miesięcznie. W opcji Pro takowe ograniczenia nie istnieją, a dodatkowo w bonusie otrzymujemy zabezpieczenie danych i rozszerzone opcje dostosowania. Teraz twórcy przygotowali coś jeszcze.

R E K L A M A

DeepL Write

DeepL Write, czyli DeeL Translate na sterydach – AI po raz kolejny pokazuje siłę

Co prawda, autorzy pomysłu ogłosili DeepL Write już jakiś czas temu, ale ja dopiero dziś miałem okazję zapoznać się z nową koncepcją. Zasadniczo, jeśli chcemy poprawić swój angielski lub niemiecki, lub zwyczajnie zależy nam, aby napisane przez nas teksty w rzeczonych językach były bardziej poprawne, to jest rozwiązanie dla nas.

DeepL Write

Z DeepL Write sprawdzi się jak znalazł w pracy pisarzy, dziennikarzy czy innych profesjonalistów. Mnogość sugestii, przeformułowań czy poprawek z pewnością uczyni tekst klarowniejszym. Dotyczy to zarówno krótkich notek, jak i prezentacji, raportów i zwykłych wiadomości e-mail. Oczywiście we wszystkim będzie pomagać nam sztuczna inteligencja „rozumiejąca” kontekst. Na tym etapie korzystanie z DeepL Write jest darmowe, natomiast warto wiedzieć, że mamy do czynienia z wersją beta, której zadaniem jest dopracowanie usługi. Po tym twórcy mogą zdecydować o sposobie monetyzacji, który może, choć nie musi, uwzględniać – wariant Pro.

Aby skorzystać z DeepL Write, należy udać się na stronę internetową DeepL.com/write. Na chwilę obecność narzędzie nie oferuje aplikacji mobilnych oraz programów natywnych.

Google Analytics 4 to smutna wizja przyszłości dla analityki internetowej