Jeśli polujecie na darmowe gierki to zapraszam Was do śledzenia tego, co Epic Games Store ma w swojej ofercie w każdym tygodniu. Tak, Epic co tydzień daje minimum jedną darmową grę i co jakiś czas trafiają się naprawdę zacne perełki! Tak jest i dzisiaj, bo za darmo na PC możecie dostać Cities: Skylines.

Jeśli chcecie przerobić kilka godzin dziennie na budowanie miasta to Cities: Skylines jest ku temu idealna. Wciąga dość mocno już od pierwszych wzniesionych dróg i budynków. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych (jeśli nie najlepszy!) symulatorów miasta, jaki powstał na pecety.

Cities: Skylines za darmo w Epicu

Jeśli kojarzycie SimCity od studia Maxis (tych od The Sims) to na pewno spodoba Wam się Cities: Skylines. Gra została wydana w 2015 roku na PC, a dwa lata później na konsole Xbox One i PS4. Pomimo swojego słusznego (jak na gry) wieku, ciągle cieszy się gigantyczną popularnością i ma swoich wiernych fanów.

R E K L A M A

Cities: Skylines to nowoczesne spojrzenie na klasyczny symulator miasta. Innowacyjne elementy rozgrywki pozwolą Ci poczuć prawdziwe emocje i zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i utrzymanie prawdziwej, tętniącej życiem metropolii, dzięki rozbudowie klasycznej mechaniki budowy miasta.

Cities: Skylines

Jako gracze możemy także wprowadzać modyfikacje, aby dostosować rozgrywkę do swojego stylu i zrównoważyć wielopoziomową, złożoną symulację. Ogranicza nas w zasadzie wyobraźnia, a to co sobie wymarzymy możemy przełożyć na budowę miasta.

Wymagania minimalne Cities: Skylines

  • System operacyjny: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bitowe)
  • Procesor: Intel Core 2 Duo z taktowaniem 3,0 GHz lub AMD Athlon 64 X2 6400+ z taktowaniem 3,2 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Wolne miejsce na dysku: 4 GB
  • Wersja DirectX: 9.0c
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260 z 512 MB lub ATI Radeon HD 5670 z 512 MB (nie obsługuje zintegrowanych kart graficznych Intel).

Gra dostępna jest za darmo w Epic Games Store. Wystarczy mieć założone darmowe konto w Epicu i można dodać produkcję do swojej biblioteki. Oferta jest ważna przez tydzień, do czwartku 17 marca 2022.


Posłuchaj nas!