Infinix wchodzi we współpracę z Centrum Nauki Tesli.

Centrum Nauki Tesli, znajdujące się w Nowym Yorku zostało partnerem producenta smartfonów – Infinixa. To muzeum oraz centrum nauki i technologii, położone w miejscu dawnego laboratorium Nikoli Tesli w Wardenclyffe w Nowym Jorku. Obie firmy wspólnie chcą inspirować kolejne pokolenie młodych innowatorów do rozwijania swoich pomysłów i tworzenia wynalazków, które będą kształtować przyszłość technologii.

Centrum Nauki Tesli

Centrum Nauki Tesli nawiązuje współpracę z Infinix

Kierując się wyjątkową wizją i inteligencją, Nikola Tesla, jeden z najbardziej błyskotliwych umysłów w historii, położył podwaliny pod nowoczesne technologie i przewidział przyszłość pełną obietnic dla ludzkości. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy oddać hołd dziedzictwu Nikoli Tesli i jego przełomowej pracy oraz podekscytowani możliwością dalszego przesuwania granic innowacji dzięki tej współpracy. Mamy nadzieję, że zainspirujemy młode umysły do realizowania swoich pasji w dziedzinach nauki i technologii.

 

Lake Hu – CMO Infinix tymi słowami podsumował współpracę z Centrum Nauki Tesli. Jednak na czym konkretnie będzie polegało to partnerstwo? Infinix będzie wspierał instytucję finansowo oraz zorganizuje serię spotkań i wydarzeń dla młodzieży na jej terenie na temat nowych technologii i innowacji. W ten sposób firma pragnie wesprzeć ducha innowacji i złożyć hołd pionierskiemu wynalazcy, który zasłynął przede wszystkim tym, że wymyślił system prądu przemiennego i bezprzewodową transmisję energii.

Centrum Nauki Tesli

Centrum Nauki Tesli otrzyma wsparcie finansowe od Infinixa

Infinix z kolei – zasłynął innowacyjnym podejściem do swoich smartfonów. Mowa o All-Round FastCharge – technologii, umożliwiającej ładowanie przewodowe 260 W i bezprzewodowe 110 W. Niedawno producent ogłosił, że zbliżająca się nowa seria telefonów – NOTE 30 będzie wyposażona w tę niezwykłą funkcję.

Poza tym  Infinix będzie miał w swoich urządzeniach Ultra Power Signal (UPS) – najnowszą innowację marki. Jest ona zoptymalizowana pod kątem korzystania z urządzeń w miejscach, gdzie odbieranie sygnału jest utrudnione, jak windy, piwnice, czy miejsca odległe od miasta. Technologia UPS znacznie poprawia jakość sygnału sieci komórkowej, nawet do 40%, a Wi-fi nawet do 100%. Może inteligentnie przełączać między nadajnikami, przyspieszać działanie sieci i zmniejszać opóźnienie jej działania podczas grania w gry, oglądania filmów czy pobierania treści.

iOS 17 – lista kompatybilnych urządzeń smuci. Wsparcie traci jeden z ważniejszych iPhone’ów