Xiaomi kazało sobie czekać na skompletowanie rodziny urządzeń oznaczonych numerem 12 na naszym rynku, ale nadszedł ten dzień, a wraz z nim świetna promocja na start.

Dla wielu ten dzień był wyczekiwany, bowiem od premiery Xiaomi 12 globalnie, minęło już trochę czasu. Xiaomi na tyle mocno pobudziło chęci zakupowe swoich klientów podczas premiery, że na pewno wśród was znaleźli się tacy, co odwlekali wymianę smartfonu, czekając na nowości chińskiego producenta.

Seria Xiaomi 12 w komplecie na naszym rynku

O samych smartfonach Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro i Xiaomi 12X pisaliśmy już przy okazji globalnej premiery. Jeżeli zatem nie jest Ci znana ich specyfikacja i chciałbyś się z nią zapoznać, zapraszam do wpisu poniżej, a tym razem skupimy się głównie na naszych lokalnych cenach oraz promocjach, bo te są naprawdę dobre.

R E K L A M A

Xiaomi 12 Pro to „PRO” pełną gębą. 12 oraz 12X też są niczego sobie.

Ceny i dostępność

Sprzedaż regularna wszystkich smartfonów z serii Xiaomi 12 ruszy w jednym czasie, dokładnie 11 kwietnia w cenach i wariantach:

  • Xiaomi 12 Pro 12/256GB – 5199zł
  • Xiaomi 12 8/256GB – 3999zł
  • Xiaomi 12 8/128GB – 3799zł
  • Xiaomi 12X 8/128GB – 3199zł

Co warto dodać, niezależnie od tego czy pokusicie się o zakup smartfonu w przedsprzedaży, czy też nie, otrzymacie wraz z nim usługę Ekran Premium, czyli możliwość wykonania bezpłatnej wymiany ekranu w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu widniejącej na paragonie.

Promocja

Wraz z premierą na polskim rynku Xiaomi przygotowało dla nas garść promocji, z których możecie skorzystać zamawiając smartfony w przedsprzedaży w sklepie oficjalnym mi-store jak i dobrych sieciach handlowych do dnia rozpoczęcia się regularnej sprzedaży.

Największą promocją jest prezent do każdego zakupionego Xiaomi 12 albo Xiaomi 12 Pro w postaci smartwatcha Xiaomi Watch 1S, o którym pisał Mikołaj. Jeżeli zatem nie przekonał was w 100% sam smartfon, to na pewno zrobi to zestaw wraz ze smart-zegarkiem wartym 1049zł!

Watch S1 i S1 Active od Xiaomi zaprezentowane

Na pewno wśród was znajdą się osoby, które będą zaskoczone wysoką ceną Xiaomi na naszym rynku i nawet gratis za ponad 1000zł ich nie przekona, że to dobra oferta. Trzeba jednak postawić sprawę jasno – aktualna sytuacja na rynku podzespołów elektronicznych, inflacja oraz ogólna sytuacja geopolityczna nie sprzyjają spadkowi cen, dlatego „tanio to już było” i to nie wróci, a porządny smartfon to podstawa.


Posłuchaj nas!