Bogeyman znowu będzie straszył! W sieci zadebiutował zwiastun, zbliżającego się filmu kinowego.

Bogeyman w kinach był juz parę razy – w 2005 oraz w kontynuacjach w  2007 i 2028 roku. Jednak kolejna produkcja o potworze z szafy będzie pełnoprawną ekranizacją opowiadania Stephena Kinga z 1973 roku. Początkowo obraz miał trafić na platformę HULU, ale po pewnych perturbacjach zobaczymy go na dużym, ekranie kinowym. W sieci zadebiutował dziś pierwszy zwiastun.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Bogeyman – pierwszy zwiastun horroru na podstawie prozy Stephena Kinga

Bogeyman to historia straszydła, które obrało sobie za cel pewną rodzinę i jak to zjawy mają w zwyczaju – nie mają dobrych zamiarów. W opowiadaniu Stephena Kinga czytelnik doświadczał opowieści od strony psychiatry, którego pacjentem był ojciec, twierdzący, że jego dom opętała zła siła i eliminowała kolejnych członków rodziny. W filmie perspektywa będzie nieco inna.

Zajrzymy do domu, do którego  wprowadza się ojciec ze swoimi dwoma córkami. Jak się okazuje w domostwie zamieszka jeszcze jeden, niechciany osobnik i właśnie wtedy zacznie się koszmar rodziny. Z jego perspektywy będziemy obserwować fabułę Bogeymana. Rok bez filmu lub serialu, opartego na prozie Stephena Kinga rokiem straconym. Jednakże – zwiastun może nie pokazuje za wiele, ale klimat wylewa się z niego strumieniami. Fani horrorów nie powinni być zawiedzeni.

Bogeyman

Bogeyman trafi do kin 2 czerwca 2023 roku

Bogeyman zadebiutuje  w kinach w 2 czerwca 2023 roku. Na ekranie zobaczymy Chrisa Messinę , Davida Dastmalchiana , Marina Ireland i Madison Hu. Reżyseruje Rob Savage, a scenariusz napisali Scott Beck i Bryan Woods – twórcy skryptu do Cichego miejsca, Domu strachów i zbliżającego się widowiska 65.

Serial Tomb Raider od Amazon Prime Video! Nie obchodziłby mnie ten projekt, gdyby nie nazwisko scenarzystki