Nowe Beats Studio Buds + właśnie zadebiutowały. Są nie tylko znacznie lepsze (i niestety droższe), ale również niesamowicie piękne, bo dostępne w transparentnej obudowie.

Beats Studio Buds w starszej wersji (tej bez plusa) zadebiutowały w połowie 2021 roku. Były kolorową odpowiedzią na słuchawki Apple AirPods 2 i 3. Były też miłym połączeniem dobrej funkcjonalności i świetnej formy, nie posiadały tego wyśmiewanego nawet przez fanów Apple factoru z długimi pałeczkami wystającymi z uszu. Nic dziwnego, że Beats, którego właścicielem jest Apple, odświeża słuchawki o nowe możliwości, na nowo definiując ten rynkowy hit.

Beats Studio Buds + są znacznie lepsze, droższe i ładniejsze

Słuchawki miały przed chwilą swoją cichą premierę. Zagraniczni recenzenci mają je w swoich rękach już jakiś czas, a embargo na publikacje tekstów i materiałów musiało zostać zniesione jakość koło 15 naszego czasu (18 maja). Pierwsze recenzje są zadziwiająco przychylne.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Beats miały w przeszłości świetną reklamę i kiepskie oceny. To przez to, że nosiły je gwiazdy sportu i muzyki. Klienci, którzy je kupowali (zwłaszcza Ci o lepszym słuchu), byli często zawiedzeni ich jakością. Beatsy idealnie prezentowały powiedzenie, że dobrze obiecać to lepiej niż zrobić. Gdy Apple kupiło firmę, zmieniono medialną komunikację i postawiły na jakość.

Beats Studio Buds +

Sam przetestowałem Beatsy i kupiłem modele Flex oraz Solo Pro. Każdy z tych modeli uwielbiam. Flexy za cenę a Solo Pro za jakość wykonania i całkiem przyjemny dźwięk.

Beats Studio Buds +

Beats Studio Buds + to wydaje się, kolejna ewolucja w historii firmy. Tym razem model, który podrożał względem poprzednika (Polska strona Apple Store pokazuje kwotę 949 zł) różni się też diametralnie pod względem specyfikacji.

Beats Studio Buds +

Niech nie zwiedzie Was niemal identyczny wygląd i prawie taka sama waga (nowy model jest o jeden gram cięższy). Teraz Beats Studio Buds + oferują 1.6 razy lepsze ANC (dwukrotnie lepszy tryb Ambient), znacznie dłuższą pracę na baterii (9 godzin same słuchawki, 36 godzin dzięki etui) oraz 3 razy większe mikrofony dzięki, którym dźwięk podczas rozmów jest znacznie lepszy. Zmieniono również procesory zarządzające dźwiękiem, które są nowsze i lepiej wpływają na pracę przetwornika.

Beats Studio Buds +

Słuchawki Beats oferują szybkie parowania Apple w obrębie konta iCloud. Obsługują również Spatial Audio, Dolby Atmos, oraz funkcję Find My. To również jedne z najbardziej Androidowych słuchawek — wspierają Google Fast Pair, Audio Switch oraz Google Find My Device. Do obsługi przygotowano również dedykowaną aplikację dla Android.

Beats Studio Buds +

Słuchawki wspierają normy odporności na wilgoć w standardzie IPX4. Ładowanie odbywa się poprzez port USB Typu C a funkcja Fast Fuel pozwala w 5 minut naładować słuchawki tak by mogły pracować przez kolejną godzinę.

Beats Studio Buds + dostępne są w trzech kolorach czarnym, białym oraz transparentnym. Ten ostatni będzie niewątpliwie hitem sprzedaży! Wygląda niesamowicie.

Słuchawki na razie są u nas niedostępne, ale Apple podaje już Polską cenę – 949 zł. Więcej informacji na stronie Beats oraz w Apple Store.