Batman i Powrót Batmana Tima Burtona znowu zagoszczą na dużych ekranach! A wszystkiemu winny jest film The Flash, który już niebawem wchodzi do kin.

Batmany Tima Burtona z Michaelem Keatonem w tytułowej roli już niebawem będzie można zobaczyć w sieci kin Helios i Multikno. W związku z premierą widowiska The Flash, klasyka kina superbohaterskiego pojawi się na dużym ekranie. To niesamowita gratka dla fanów Człowieka-nietoperza, Tima Burtona i oczywiście odtwórcy głównej roli, który również pojawi się w nowym filmie Warnera. Jeśli chcecie przeżyć te dwa, kultowe filmy jeszcze raz w kinie, to grzechem byłoby nie wziąć udziału w specjalnym wydarzeniu dla kinomaniaków.

Batman

Batman z 1989 i Powrót Batmana z 1992 roku na dużym ekranie

Z okazji premiery filmu The Flash – Multikino oraz Helios mają niespodziankę dla miłośników dużego ekranu i zapraszają na wyjątkowy maraton. Batman z 1989 oraz Powrót Batmana z 1992 roku zostaną wyświetlone już 16 czerwca 2023 roku. Premierowo – widzowie zobaczą również film The Flash. Oczywiście zestawienie razem tych konkretnych tytułów nie jest przypadkowe. W najnowszej produkcji poza najszybszym człowiekiem na świecie zobaczymy naszego Mrocznego Rycerza. Po 31 latach w tej roli ponownie wystąpi Michael Keaton. Na ekranie będzie biegać również Ben Affleck, który w tę postać też się już wcześniej wcielił. Czyste szaleństwo, ale nowy film Warnera będzie jazdą po bandzie multiwersum.

Czy chciałbym zobaczyć jeszcze raz Michaela Keatona w Batmanach Tima Burtona na dużym ekranie? Mimo że jestem większym fanem trylogii Christophera Nolana, to jak najbardziej! Komiksowość, groteska i same kreacje aktorskie są świetne. Miło wspominam te filmy i często do nich wracam, więc kto wie – może uda mi się wziąć udział w tym maratonie, choć The Flash jakoś najmniej mnie z tego trio przekonuje.

Batman
fot. kadr z filmu „The Flash”

 

Batmany Tima Burtona zostaną wyświetlone na maratonie filmowym razem z filmem The Flash

Batmany i The Flash będą wyświetlane w sieciach kin Helios i Multikino 16 czerwca 2023 roku. W Heliosie superbohaterski maraton wystartuje o godzinie 23:00 w cenie między 30,90 zł a 38,90 zł. W zależności od daty zakupu – im bliżej terminu, tym drożej. Multikino jeszcze nie podało dokładnych informacji. Wiadomo, że się odbędzie, można podać swojego e-maila, aby zostać poinformowanym o otwarciu zakupu biletów na te szczególnie wydarzenie.

The Flash to kolejny film DC, w którym zobaczymy superbohatera, niemającego swojego solowego filmu. Trochę nie ta kolejność – szybki jak błyskawica chłopak pojawił się już w niezwykle nieudanym filmie Liga sprawiedliwości. I ja zupełnie nie czekałem na ten film, wokół którego panuje wiele szumu, natomiast zwiastun wygląda efektownie z interesującym motywem przewodnim, a Michael Keaton w roli Batmana to coś, co chcę bardzo zobaczyć!

Batman
fot. multikino

 

W filmie The Flash pojawi się Batman, grany przez Michaela Keatona

Ezra Miller – główna gwiazda The Flash, dopuściła się wielu krzywych sytuacji, zaczynając od bójek w barze, a kończąc na własnej sekcie. David Zaslav dał ultimatum – skrucha, przeproszenie za haniebne czyny i udanie się na terapię albo Flasha zagrałby kto inny. De facto – produkcja raczej nie doszłaby do skutku – film został już dawno nakręcony, a James Gunn jako nowy szef DC nie pozwoliłby raczej na kolejne opóźnienie, tym bardziej że wprowadził nową politykę – pokasował wiele tytułów i robi konkretny restart filmowego uniwersum DC Warnera.

Czy The Flash będzie udanym filmem? Szczerze – trochę w to wątpię, ale zobaczenie Michaela Keatona na dużym ekranie? I to trzy razy, jeśli uda mi się wygospodarować czas na maraton? To jest dla mnie całkiem dobry argument, aby udać się na najnowszą produkcję DC i Warnera.

Buduj z Lego epicką kryjówkę z filmu Powrót Batmana