W czasie wojny za naszą wschodnią granicą trzeba uważnie podchodzić do firm, które nie wycofały się z Rosji. W wielu przypadkach jest to priorytet dla klientów, którzy chociaż w ten sposób chcą wspierać walczących Ukraińców. Epic Games Store należy do tych podmiotów, które wycofały się z Rosji, dlatego warto przyjrzeć się ich promocjom.

W sklepie Epic co tydzień otrzymujemy jakieś darmowe gry. Teraz jednak Epic postanowił zaskoczyć i jednocześnie wypuszczono aż 3 darmowe pozycje. Nie są to wielkie tytuły, ale warto dodać je do biblioteki. Szczególnie, że w najbliższy czwartek kolejna darmówka, tym razem będzie to Cities: Skylines.

Darmowe gry w Epic Games Store

Dauntless

Dauntless to sieciowa fabularna gra akcji w modeu free-to-play stworzona przez Phoenix Labs. Poznaj bogaty, zmieniający się świat i przygotuj się na regularne aktualizacje, wydarzenia sezonowe, nowe Behemoty i wiele więcej.

R E K L A M A

Centipede: Recharged

Oryginalna gra arkadowa o rozwalaniu robaków powraca! Gra Centipede: Recharged została stworzona na nowo z myślą o współczesnych graczach i cechuje się intensywną oprawą wizualną dopasowaną do dzisiejszych ekranów, rozgrywką w formacie 16:9, a także oryginalną ścieżką dźwiękową od nagradzanej kompozytorki muzyki do gier wideo – Megan McDuffee.
Pobij rekord w oldskulowym trybie arkadowym i zyskaj prawo do przechwałek, wchodząc na sam szczyt rankingu. Lub sprawdź swoje umiejętności i traf do rankingu jednego z 30-stu szalenie kreatywnych wyzwań, które wprowadzają emocjonujące zmiany w rozgrywce.
Tuzin nowych wzmocnień da Ci przewagę za pomocą takich umiejętności jak wybuchy oczyszczające cały ekran, działa elektromagnetyczne czy nawet spowalnianie czasu. Każdy tryb i poziom jest dostępny w ramach lokalnej współpracy ze znajomym.

Black Widow: Recharged

Powraca oryginalna strzelanka na dwa drążki z kultowym pajęczakiem! To propozycja w sam raz na Halloween. Gra Black Widow: Recharged została stworzona na nowo z myślą o współczesnych graczach i cechuje się intensywną oprawą wizualną, nowymi potężnymi zdolnościami, a także oryginalną ścieżką dźwiękową od nagradzanej kompozytorki muzyki do gier wideo – Megan McDuffee.
Pobij rekord w oldskulowym trybie arkadowym i zyskaj prawo do przechwałek, wchodząc na sam szczyt rankingu. Lub sprawdź swoje umiejętności i traf do rankingu jednego z 30 szalenie kreatywnych wyzwań, które wprowadzają emocjonujące zmiany w rozgrywce.