Rakuten TV to serwis VOD, który oferuje sporo ciekawych produkcji.

Dawno tutaj nie zaglądaliśmy, a w Rakuten TV ciągle przybywa nowych pozycji. Głównie są to filmy, które próżno szukać w innych serwisach, dlatego często odwiedzam Rakuten i korzystam z ich oferty.

Największe nowości lądują właśnie tutaj, co mnie bardzo cieszy. Szczególnie w czasie pandemii, gdzie z kinami równie bywa, a najnowsze filmy przecież trzeba gdzieś obejrzeć. W Rakuten TV ceny są kuszące, bo i oferta bogata. Zobaczcie zresztą, co nowego tam wpadło. Są też darmowe produkcje!

Nowości w Rakuten TV

Wielorybnik

15-letni Leshka mieszka w dalekiej od cywilizacji wiosce nad Cieśniną Beringa i poluje na wieloryby. W miejscu, w którym zawsze panował spokój, wszystko wywraca się do góry nogami, gdy dociera tu Internet. Ulubionym zajęciem mężczyzn staje się oglądanie internetowego show pewnej tajemniczej dziewczyny o pseudonimie HollySweet999. Zauroczony piękną nieznajomą, Leshka zaczyna uczyć się angielskiego i podejmuje odważną, być może najważniejszą w swoim życiu decyzję – postanawia pokonać stukilometrowy odcinek oddzielający Rosję od Ameryki, odnaleźć dziewczynę i wyznać jej miłość.

Nie oddychaj 2

Stephen Lang ponownie wciela się w rolę Normana Nordstroma w porywającej kontynuacji przeboju z 2016 roku – Nie oddychaj 2. Norman spędził lata w odosobnieniu próbując z pomocą młodej dziewczyny odtworzyć rodzinę odebraną mu przez pijanego kierowcę. Ich spokój zostaje naruszony, gdy grupa oprychów porywa jego towarzyszkę, a Norman jest zmuszony sięgnąć po jeszcze mroczniejsze i kreatywniejsze instynkty niż kiedyś, w celu uratowania jej.

Old

Wizjonerski filmowiec M. Night Shyamalan odsłania mrożący krew w żyłach, tajemniczy thriller o rodzinie na wakacjach w tropikach, która odkrywa, że ustronna plaża, na której odpoczywają przez kilka godzin, w jakiś sposób powoduje, że szybko się starzeją… skracając całe życie w jeden dzień.

Pokaż ojca swego

Każdy ma inną historię swego ojca. Pozytywną lub bolesną, ale zawsze osobistą i silnie wpływającą na istotę naszej tożsamości i kierunku w życiu. Pokaż ojca swego Braci Kendrick to pierwszy film dokumentalny twórców War Room, Biegnij i zwyciężaj, Ognioodpornego oraz Odważnych. Ten zbiór różnorodnych i wciągających historii zabierze widzów w każdym wieku w inspirującą i emocjonalną podróż. Pokaż ojca swego oferuje nowe spojrzenie na rolę ojców we współczesnym społeczeństwie i zachęca cię do przemyślenia opinii na temat twojego ziemskiego ojca i osobistej relacji z Ojcem Wszechmogącym.

Psiaki same w domu

Mistrz kina akacji Dolph Lundgren powraca w świątecznym wcieleniu – tym razem po zęby uzbrojony humorem! „Kevin sam w domu” od lat inspiruje swoimi sposobami walki ze złodziejami. A co jeśli mamy do dyspozycji dom pełen wynalazków, a jego obronę przejmują psiaki z sąsiedztwa? Gdy wszyscy wyjeżdżają na narty, dom i dobytek Roberta znajdują się na celowniku szajki włamywaczy. Z pozoru prosta robota, zmienia się w karkołomne zadanie. Paczka charyzmatycznych czworonogów udowadnia, że nie warto wkraczać na ich teren. W szczególności, gdy pod łapą mają przeróżne wynalazki.

Susza

Detektyw Aaron Falk wraca do rodzinnego miasteczka po ponad dwudziestoletniej nieobecności, aby wziąć udział w pogrzebie swojego dawnego przyjaciela. Zgodnie z ustaleniami lokalnej policji, zmarły miał przed samobójczą śmiercią zamordować swoją żonę i dziecko. Jest jednak coś, co od początku nie zgadza się w tej historii. Aaron zostaje w miasteczku kilka dni dłużej, by dowiedzieć się, co wydarzyło się naprawdę. W toku śledztwa okazuje się, że sprawa może mieć związek z wydarzeniami sprzed dwudziestu lat i tajemniczym utonięciem młodej dziewczyny, z powodu którego lata temu Falk musiał opuścić miasto.

Wyszyński – zemsta czy przebaczenie

„Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” to opowieść o człowieku, który w obliczu wojny musi dokonywać trudnych wyborów i odpowiedzieć sobie na pytanie „Jak miłować nieprzyjaciół, kiedy przyszło nam do nich strzelać?”. Jest rok 1944, w ferworze wojny poznajemy młodego księdza Wyszyńskiego, który niedawno został mianowany kapelanem oddziału na terenie Puszczy Kampinoskiej. Równolegle działa on w powstańczym szpitalu. Widziana w oddali płonąca Warszawa i przynoszone przez wiatr spalone fragmenty książek przypominają o trwającym w mieście Powstaniu.