Ostatnie dni miesiąca to zapowiedzi najróżniejszych premier na miesiąc kolejny. Gracze konsolowi mogą już zacierać ręce, bo do oferty PS Plus w lipcu trafią naprawdę porządne produkcje i to w pokaźnej liczbie. Warto także przypomnieć, że od niedawna w naszym kraju jest zupełnie nowa odsłona PlayStation Plus.

W lipcu do oferty PlayStation Plus wskoczy przede wszystkim Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Wysoko oceniana platformówka pojawiła się w 2021 roku i cieszy się do dzisiaj ogromnym zainteresowaniem. Oprócz Crash Bandicoot abonenci PlayStation Plus dostaną za chwilę także The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan i Arcadegeddon.

Lipcowa oferta PlayStation Plus

Sony jest zmuszone dorzucać coraz to lepsze tytuły do swojej biblioteki, ponieważ nieustannie pod względem popularności odskakuje im Xbox Game Pass. Stąd też wprowadzenie zupełnie nowych pakietów PS Plus. Sony liczy, że dzięki temu przyciągnie abonentów, których tak bardzo im brakuje. Bolączką giganta jest także ciągły problem z dostępnością konsoli PlayStation 5. Już od dnia premiery urządzenia sklepowe półki świecą pustkami, a zaledwie od czasu do czasu pojawiają się nowe dostawy. I nie są to dostawy hurtowe, a jedynie pojedyncze sztuki. Problem nie dotyczy tylko Polski, bowiem gracze narzekają na dostępność PS5 na całym świecie.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Najwyższy Czas to kontynuacja serii przygód zwariowanego Crasha Bandicoota, który będzie musiał ponownie stawić czoła Neo Cortexowi, Doktorowi N. Tropy i Uka Uka. Tym razem złoczyńcy zagrażają nie jednemu, a wielu światom poprzez dostęp do międzywymiarowych wyrw. Crash oraz Coco będą musieli stawić im czoła, podróżując w czasie i przestrzeni w poszukiwaniu tajemniczych kwantowych masek, dzięki którym uratują wszystkie światy.

The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!
R E K L A M A

Man of Medan to pierwsza część antologii The Dark Pictures przygotowanej przez twórców Until Dawn. W grze śledzimy losy czwórki płetwonurków, którzy wybrali się na wyprawę w celu zbadania zatopionego samolotu z okresu II Wojny Światowej. Badaczom zagrażają nadchodzący sztorm oraz przybycie tajemniczego statku, a w trakcie badań wraku samolotu zaczynają się dziać dziwne rzeczy…

Arcadegeddon

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Gilly, właściciel lokalnego salonu gier, próbuje uratować swój biznes przed bezduszną korporacją Fun Fun Co. przy pomocy nowej gryArcadegeddon. Niestety, korporacja dowiaduje się o planie Gilly’ego i przeprowadza cyberatak, wprowadzając do niej wirusa. Tylko od graczy będzie zależeć czy salon gier przetrwa. Arcadegeddon to gra kooperacyjna dla maksymalnie czterech osób, w której gracze będą mierzyć się z wieloma wrogami w różnorodnych biomach, rywalizować w mini grach i zdobywać ciekawe przedmioty w poukrywanych skrzyniach.

W mojej skromnej opinii najciekawiej zapowiada się właśnie Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Platformówka 3D idealnie sprawdzi się w wakacyjnym okresie, kiedy nie wymagamy od gier zbyt ambitnych scenariuszy i trudnych wyzwań. Szacuje się, że wartość darmowych gier oscyluje w okolicach 500 złotych. Produkcje będą dostępne już 5 lipca, a do tego czasu możemy pobierać gry czerwcowe.

Abonament PS Plus

Aby dodać gry do swojej biblioteki, trzeba mieć aktywny abonament PS Plus. Ten dostępny jest już od 30 złotych miesięcznie, a tańsze opcje uzyskacie przy płatnościach rocznych. Gry raz dodane do biblioteki gracza pozostają tam dopóki opłacamy pakiet. Posiadając konsolę PlayStation opłacanie abonamentu jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala nam to nie tylko pobierać comiesięczne darmowe produkcje, ale przede wszystkim daje to nam dostęp do rozgrywki online.