[WYWIAD] Jak wejść do świata Cyber Security? Jak zacząć? Jakie muszę mieć predyspozycje? Rozmawiamy z HackerU

0:00
Długość nagrania: 54:48
Rozmawiają:

Sebastian, Daniel i goście: Dawid Furmański, Adrianna Bilska, Marcin Bąkowski

Zapraszam na kolejny odcinek The Grengolada Podcast! Tym razem mamy dla Was nie gościa, lecz gości specjalnych! Porozmawialiśmy z przedstawicielami marki HackerU: Dawidem Furmańskim, Adrianną Bilską i Marcinem Bąkowskim.

Nasi goście opowiedzieli nam, jak wejść do świata Cyber Security, jakie trzeba mieć predyspozycje, jakie cechy przydadzą się bardziej, jakie mniej. Porozmawialiśmy o branży IT, trendach i staraliśmy się znaleźć odpowiedź na pewne pytanie: dlaczego branża bezpieczeństwa ma się dobrze w przechodzącej spadki branży IT?

Dzisiejszy odcinek dedykowany jest wszystkim, którzy szukają pomysłu na siebie, jeśli chodzi o swój fach. Cała masa interesujących i przydatnych informacji, które pozwolą Wam ocenić, czy branża Cyber Security jest właśnie dla Was.

Rozmowa w oparciu o najnowszy raport HackerU:

Pieniądze nie są celem, ale środkiem do celu. Aby bywać w lepszych restauracjach, spędzać urlop w atrakcyjniejszych destynacjach oraz poruszać się wymarzonym autem, musimy maksymalizować swoje zyski. Oczywiste jest więc to, że poszukując pracy, celujemy w możliwie najlepiej płatne zajęcia i stanowiska. Nie można jednak twierdzić, że finansowy aspekt danej oferty jest jedynym, który bierzemy pod uwagę przy ewentualnym składaniu aplikacji. Liczą się bowiem także benefity pozapłacowe, a także inne czynniki. Jakie najczęściej pojawiają się w przypadku segmentu cybersecurity?

Dla kandydatów ważna jest transparentność zasad wynagradzania. Otwarta rozmowa z rekruterem lub pracodawcą pozwala już na starcie określić, czy to miejsce dla nas. Każdy kandydat oczekuje nieco innych bonusów, więc możliwość ich personalizacji jest zwyczajnie ceniony. Jakie dodatki liczą się najbardziej?

Zapraszamy do odcinka.

Audycja zawiera lokowanie marki HackerU.

Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze