Ostatnio bombardowałem Was informacjami o Starlink. Wszystko przez to, że korzystam z niego od niespełna miesiąca i właśnie zebrałem dla Was kilka najważniejszych przemyśleń. Jeśli planujecie zakup, to koniecznie obejrzyjcie.

Mieszkam od ponad pół roku na wsi, a właściwie to na przedmieściach. Oczywiście mamy tu sporo rolników, którzy dalej żyją z uprawy ziemi, ale więcej zdecydowanie już mieszczuchów, którym zachciało się mieć swój własny dom. Ja jestem tym drugim (chociaż nie wiadomo co na starość przyjdzie mi robić). Wszystko jest pięknie, tak jak sobie wymarzyłem, no może prócz… internetu. Dotychczas korzystałem z rozwiązania radiowego, o którym w sumie nie mogę złego słowa powiedzieć, gdybym tylko często nie rozmawiał przez komunikatory internetowe. Niestety takie rozwiązanie sprawdza się słabo, przez często zagubione pakiety, w efekcie moje rozmowy potrafi przerywać na kilkanaście sekund, dezorganizując całe spotkanie.

Miesiąc z Internetem Starlink – o tym chciałbym wiedzieć przed zakupem

Dotychczas nie było alternatywy, do czasu kiedy kapryśny Elon postanowił na obniżkę cen za internet od Starlink. Z 500 PLN zrobiło się 230 PLN, a to był doskonały moment na przesiadkę, tym bardziej że Internet ten stał się bardziej dostępny, a dodatkowo zbierał doskonałe recenzje. Postanowiłem więc kupić i aktualnie korzystam prawie od miesiąca, więc postanowiłem zebrać wszystkie najważniejsze informacje i podzielić się nimi z Wami w postaci video, by pomóc Wam podjąć decyzje o zakupie lub porzuceniu pomysłu. Zapraszam do materiału.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Oczywiście nie zapomnijcie zostawić łapki w górę i subskrypcji, jak to mówią prawdziwi jutuberzy!