[VIDEO] HyperX ProCast złącze XLR robi wielką różnicę – recenzja

HEJ! Rekrutujemy! Dołącz do dailyweb

HyperX postanowił zrobić pierwszy mikrofon dla szeroko rozumianych twórców internetowych, udostępniając pierwszy mikrofon ze złączem XLR. To była doskonała decyzja. Poznajcie HyperX Procast, bardzo solidną konstrukcję, która robi doskonale to, do czego została stworzona.

Już w pierwszych wrażeniach HyperX Procast pisałem o tym, że kilka mikrofonów, ale i nie tylko od marki HyperX mieliśmy okazję już testować. To sprzęt mocno ukierunkowany oczywiście na świat gamingu, czyli graczy, streamerów, a nawet pewnie i podcasterów. Ich rozwiązania zawsze łączą przyzwoitą jakość za całkiem rozsądną cenę, a doskonałym przykładem niech będzie ulubiony mikrofon Łukasza, HyperX Quadcast.

R E K L A M A

Przyznam szczerze, że zazdrościłem mu tego mikrofonu, za czasów, kiedy sam korzystałem z rozwiązań wpinanych po USB. W moim przypadku przyszła jednak era interfejsu audio i złącza XLR i odkryłem nową jakość, niemniej uważam, że Quadcast to jeden z najlepszych cywilnych mikrofonów na USB.

Jak jeśli nie w postaci video, pokazać najlepiej możliwości tego mikrofonu? Zapraszam Was na video recenzje HyperX Procast.