The Bear od stacji FX to był ogromny hit serialowy 2022 roku, więc nic dziwnego, że czekać nas będzie 2. sezon. Udostępniono teaser zbliżającej się kontynuacji.

The Bear znalazł się w mojej topce najlepszych seriali 2022 roku, więc każda informacja na temat tej produkcji jest u mnie na wagę złota. Zanim dowiedziałem się czegokolwiek więcej o tym obrazie już i tak wiedziałem, że będzie to dla mnie seans obowiązkowy. Dlaczego? Są aktorzy, dzięki którym same ich nazwiska w obsadzie sprawiają, że nie potrzebuje więcej informacji. Co ciekawe, czasem zdarza się tak, że to gwiazda jednego tytułu, ale podświadomie wiem, że to dopiero początek jego drogi zawodowej i sporo osiągnie w filmowo-serialowym świecie. Tak właśnie było z Jeremym Allenem Whitem, którego poznałem w serialu stacji Showtime – Shameless.

The Bear
fot. kadr z serialu „The Bear”

The Bear powróci z 2. sezonem w czerwcu 2023 roku

Przeczucie mnie nie myliło – aktor zdobył Złotego Globa za pierwszoplanową rolę dramatyczną w musicalu lub komedii za The Bear. 31-letni aktor wcielił się mistrza kuchni, który wrócił w rodzinne strony i poprowadził biznes z kanapkami. Miałem nadzieję, że Misiek  (tak brzmi polski tytuł) zadebiutuje wkrótce na streamingu, dostępnym w Polsce i w sumie szybko się to stało. The Bear można obejrzeć na Disney+ i gorąco do tego zachęcam, bo to kawał intensywnego serialu, pełnego barwnych bohaterów.

The Bear w 2. sezonie powróci ze zwiększoną liczbą odcinków – w pierwszej odsłonie było ich 8, a w kontynuacji otrzymamy ich 10, więc czeka nas dłuższe spotkanie z Carmenem „Carmym” Berzatto, Richardem „Richie” Jerimovichem, Sydney Adamu i resztą pracowników restauracji. Serial przetarł szlaki, dał widzom prolog, rozstawił na emocjonalnej planszy bohaterów, a teraz czeka nas jeszcze bardziej bezczelne wejście do głowy głównego bohatera. Ze zdwojoną siłą mamy przeżywać jego próby pogodzenia się ze śmiercią brata.

Stacja FX udostępniła pierwszy teaser 2. sezonu The Bear. Serial powróci z 10 odcinkami

The Bear z 2. sezonem ma wrócić w czerwcu 2023 roku, ale dokładna data nie jest jeszcze znana. Krótki teaser tylko podsyca atmosferę przed zbliżającą się kontynuacją tego serialowego hitu. Zdaje się, że czeka nas pewnego rodzaju restart, ale co nas konkretnie będzie czekać – na razie nie wiadomo. Powróci na pewno obsada z pierwszego sezonu na czele z Jeremym Allenem Whitem, Ebonem Moss-Bachrachem, Ayo Edebiri, Lionelem Boyce’em, Lize Colón-Zayas i Abby Elliott. Nie mogę się doczekać i już teraz zapowiadam – na pewno znajdziecie się w topce mojego Oglądajnika, jak tylko Disney+ ogłosi, że serial zasili bibliotekę serwisu streamingowego.

Oscary 2023 z DailyWeb – zwycięzcy 95. gali rozdania nagród. WPIS AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO