Przyszedł moment, w którym muszę zapakować testowanego MacBooka Pro 14” z układem M3, który służył mi przez dwa ostatnie tygodnie jako podstawowa maszyna do pracy i rozrywki. Wracam do mojego 16-calowego M1 Pro, natomiast nie ukrywam, że rozważam wymianę na jeden z nowych komputerów Apple.

Dlaczego? Omówię to w pełnej recenzji urządzenia, natomiast dziś chciałbym zaprosić Was na mały przegląd cech, które okazały się dla mnie najważniejsze. To moje pierwsze wideo na YouTube dla dailyweb, więc bądźcie wyrozumiali. To format, który zamierzamy kontynuować, więc spodziewajcie się widywać częściej mnie, Daniela oraz Sebastiana.

//dzisiaj na dailyweb

MacBook Pro 14″ M3 – powinieneś to wiedzieć o nowym komputerze Apple

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Zmieniamy nieco formę testów, szczególnie w kontekście wideo. Będziemy serwować Wam czysto lifestylowe, użytkowe podejście. Jasne, benchmarki są ważne, ale koniec końców, przeciętny Kowalski chce wiedzieć, jak sprawuje się ekran, co z baterią i czy to, aby na pewno jest sprzęt warty swoich pieniędzy.

Wyniki testów syntetycznych nie zawsze oddają to, jak sprzęt pracuje podczas codziennego użytkowania. Kluczowa bywa bowiem optymalizacja oprogramowania, a w przypadku niektórych urządzeń – wygoda i ergonomia. Nie przedłużajmy więc, zapraszam do małego przeglądu komputera Apple MacBook Pro 14″ M3.