TEMAT

ios18

1 wpis
Apple celuje w gaming wraz z iOS18

Niemal jak mantrę powtarza się tezę, że jeżeli gaming to trzymaj się z dala od Apple. Tyczy się to macOS jak i urządzeń pracujących na iOS. Nie jest to tajemnica, że gamerzy nie byli targetem firmy z Cuppertino i ograniczał ich software oraz hardware, który przeważnie nie ma wystarczającej wydajności. Moja osobista opinia o graniu...