Monitory ultrawide, czyli takie o proporcjach przynajmniej 21:9 są świetne – to jest moje zdanie. Od momentu, gdy kupiłem pierwszy 34″ panel, jest to stałe wyposażenie mojego biurka. Modele się zmieniały, dodawałem dodatkowe monitory np. NanoIPS do pracy, ale uważam, że 21:9 to podstawa, która dobrze spisuje się podczas pracy jak i podczas umilania sobie...