Polski serwis VOD Entclick cieszy się popularnością.

Fani klasycznego kina zacierają ręce. Serwis Entclick, za którym stoi krytyk Tomasz Raczek pojawia się w zupełnie nowej odsłonie. Usługa wystartowała na wiosnę tego roku, a teraz przeszła gruntowne odświeżenie.

Przyznaję, że już na samym początku istnienia Entclick uważnie śledziłem ich ofertę. Wszystko za sprawą osoby odpowiedzialnej za to, jakie produkcje się tam pojawiają. Mowa oczywiście o Tomaszu Raczku, wybitnym krytyku filmowym i autorze wielu audycji, m.in. Racczek Movvie w Radiu Nowy Świat.

R E K L A M A

Serwis VOD Entclick na nowo

Tomasz Raczek kurator Entclick

Rodzima platforma VOD Entclick doczekała się interfejsu na miarę obecnych czasów. Przyznaję, że pierwotnie czasami trudno było się odnaleźć w bibliotece, ale teraz wygląda to zupełnie inaczej. Lepiej. Oferta natomiast jest na tyle bogata, że każdy fan klasyków znajdzie swoje ulubione pozycje. A te – można wypożyczać na 3 dni, wszystkie w jednakowej cenie, która została właśnie obniżona. Teraz za filmy w jakości HD albo 4K trzeba zapłacić jedynie 5,90 zł. Co ciekawe dodano właśnie specjalne pakiety, z cyklicznymi opłatami. W zestawach takich będziemy otrzymywać filmy wybrane specjalnie przez ekipę serwisu.

Pierwsza odsłona Entclicka była swego rodzaju pilotażem, który udowodnił nam, że na polskim rynku jest miejsce dla serwisu VOD oferującego niekoniecznie nowe, ale zawsze wartościowe tytuły w wysokiej jakości. Nowe zaplecze technologiczne daje nam o wiele więcej możliwości rozwoju i sprawia, że platforma jest znacznie przyjaźniejsza w użytkowaniu. Do naszej biblioteki w dalszym ciągu będą trafiały niepodważalne klasyki, kultowe pozycje kina gatunkowego oraz mniej znane, ale interesujące filmy, do których legalny dostęp był w Polsce często niemożliwy.

– mówi Emilia Ciszewska, prezes zarządu Nan Media.

Od kwietnia udało nam się zgromadzić na Entclicku fantastyczną kolekcję obrazów m.in. braci Coenów, Kurosawy, Buñuela, Olivera Stona czy Coppoli. Dlatego tym bardziej cieszę się, że będzie można je zobaczyć nie tylko w nowej odsłonie i niższej cenie, ale też już wkrótce na ekranach telewizorów. W przypadku filmów w jakości 4K, których mamy już dużą kolekcję, a będzie jeszcze większa, to świetne i niezbędne posunięcie.

– mówi Tomasz Raczek, kurator najlepszych filmów na Entclick.com.

Jeśli macie już konto na Entclick to uda Wam się odebrać specjalny rabat:

  • pierwszy film 90% taniej,
  • drugi film za złotówkę,
  • trzeci film 50% taniej.

Enjoy!